1940 Linje
Skolebusser Eide og Holvika
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 1940 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
1940 buss (Eide Kirke - Nørholmen) har 11 stopp som går fra Eide Skole og slutter på Nørholmen.
1940 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:20. Driftsdager denne uken: onsdag.
Velg hvilken som helst 1940 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Eide Kirke - Nørholmen (11 stopp)
Eide Skole
Johan Markussens Vei
Ospelia Sør
Ospelia Nord
Enge
Eide Kirke
Hombor
Omre
Krømpe
Nørholmen Vest
Nørholmen
1940 FAQ
Når begynner 1940 buss å operere?
1940 buss starter å operere klokken 14:20 på onsdag.
Når slutter 1940 buss å gå?
1940 buss slutter å operere klokken 14:20 på onsdag.
Når ankommer 1940 buss?
Når kommer Skolebusser Eide og Holvika buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Skolebusser Eide og Holvika buss som er nærmest din plassering.
Er det en 1940 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 1940 buss stopp.
1940 buss Rutetabell
1940 buss rute opererer på onsdag. Normale opereringstider: 14:20
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | 14:20 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 1940 (fra Eide Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 1940 (Eide Kirke - Nørholmen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
1940 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 1940 (Eide Kirke - Nørholmen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
1940 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 1940 buss ruten er Eide Skole og siste stopp er Nørholmen. 1940 (Eide Kirke - Nørholmen) opererer onsdag.
Tilleggsinformasjon: 1940 har 11 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 15 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 1940 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 1940 buss til å ta med på reisen.
Linje 1940 sanntid buss tracker
Spor linje 1940 (Eide Kirke - Nørholmen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 1940 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 1940, i Norge
1940 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 101 - Eydehavn-Arendal-Grimstad N/S/ Timeplan
- 165 - Vegårshei-Risør/ Timeplan
- 2175 - Stokkeland - Tunballen skole/ Timeplan
- 1908 - Skolebusser Møglestu vgs/ Timeplan
- 202 - Mandal-Marnardal-Bjelland/ Timeplan
- 200 - Kristiansand-Mandal-Farsund/ Timeplan
- 2121 - Gimlekollen - Havlimyra sk/ Timeplan
- 1980 - Skulebussar Åseral kommune/ Timeplan
- 110 - Jovannslia-Arendal-Stoa-Myra/ Timeplan
- 34 - Lokalbuss Vennesla/ Timeplan
- 2177 - Vestre Fidje-Kilen-Finsland/ Timeplan
- 270 - Flekkefjord - Gyland - Tonstad/ Timeplan
- 271 - Tonstad-Øvre Sirdal/ Timeplan
- N2 - Voiebyen - Hånes/ Timeplan
- 36X - Kristiansand - Tveit/ Timeplan
- M2 - Hånes - Voiebyen/ Timeplan
- 153 - Tvedestrand-Gjeving/ Timeplan
- 252 - Liknes - Knaben/ Timeplan
- 48 - Tangvall - Hortemo/ Timeplan
- 12 - Kjos haveby - Justvik/ Timeplan