203 Linje
Hommelvik U.Skole/B.Skole
AtB
AtB 203 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
203 buss (Hommelvik U.Skole/B.Skole) har 6 stopp som går fra Muruvik Rundkjøringen og slutter på Hommelvik Skole.
Velg hvilken som helst 203 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Hommelvik U.Skole/B.Skole (6 stopp)
Muruvik Rundkjøringen
Hommelvikhøgda
Solbakken
Smeplassen
Hommelvik Ungdomsskole
Hommelvik Skole
203 FAQ
Når begynner 203 buss å operere?
203 buss starter å operere klokken 07:47 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når slutter 203 buss å gå?
203 buss slutter å operere klokken 07:48 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når ankommer 203 buss?
Når kommer Hommelvik U.Skole/B.Skole Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Hommelvik U.Skole/B.Skole Buss som er nærmest din plassering.
Kjører AtB 203 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
203 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 203 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 203 buss stopp.
203 buss Rutetabell
203 buss rute drifter på mandag til onsdag. Ordinære rutetider: 07:47 - 07:48
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:47 - 07:48 | 1 |
ti. | 07:47 - 07:48 | 1 |
on. | 07:47 - 07:48 | 1 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 203 (fra Muruvik Rundkjøringen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 203 (Hommelvik U.Skole/B.Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
203 linje buss billettpris
AtB 203 (Hommelvik U.Skole/B.Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
203 (AtB)
Det første stoppet på 203 buss ruten er Muruvik Rundkjøringen og siste stopp er Hommelvik Skole. 203 (Hommelvik U.Skole/B.Skole) opererer mandag, tirsdag, onsdag.
Tilleggsinformasjon: 203 har 6 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 10 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 203 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 203 buss til å ta med på reisen.
Linje 203 sanntid Buss tracker
Spor linje 203 (Hommelvik U.Skole/B.Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 203 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 203, i Norge
203 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 5106 - Våttålia/Ribygda - Venn/ Timeplan
- 7308 - Finstad -Reitan - Binde/ Timeplan
- 5105 - Årlivoll skole - Kårmo/Løften// Timeplan
- 87 - Hofstad - Melhus skysstasjon/ Timeplan
- 7703 - Vassbygda - Kvislabakken - Halsen ungdomsskole/ Timeplan
- 5102 - Orkanger - Gjølme - Svorkdalen/ Timeplan
- 7205 - Oksål > Vist > Akset/ Timeplan
- 26 - Sentrum- Skistua/ Timeplan
- 7813 - Engan - Sørenget - Botnan/ Timeplan
- 7426 - Frosta skole - Nordbygda - Fro/ Timeplan
- 80 - Jonsvatnet / Vikåsen - Lohove/ Timeplan
- 7411 - Stavlo - Skogn/ Timeplan
- 63 - Singsaker- Hurtigbåtterminalen
- 74 - Lerkendal-Bratsberg-Flatjord/ Timeplan
- 7915 - Namsos - Høylandet/ Timeplan
- 665 - Kolvereid - Salsbruket - Lund - Namsos/ Timeplan
- 7302 - Veiesdal - Henning - Steinkjer/ Timeplan
- 7520 - Innsmoen - Vuku - Verdal/ Timeplan
- 7606 - Rørvik - Lauvøya/ Timeplan
- 604 - Levanger - Høgberget/ Timeplan