205 Linje
Mandal-Tregde-Harkmark
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 205 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
205 buss (Mandal) har 27 stopp som går fra Harkmark Kryss og slutter på Mandal Sentrum.
Velg hvilken som helst 205 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Mandal (27 stopp)
Harkmark Kryss
Myran
Osnes
Eigebrekk
Sandvik
Skogsøy
Tregde
Omlandsneset
Omland
Kige
Eskeland
Urdal
Jåbekk Industri
Jåbekk
Vassmyra Skole
Ime 1
Ime Skole
Marnarkrysset
Kasperboden
Skinsnes
Malmø
Oasen Skole Mandal
Gustav Vigelands Vei
Blomdalen Skole/Mandal Vgs.
Bryggegata
Bryggegata/Sentrum
Mandal Sentrum
205 FAQ
Når begynner 205 buss å operere?
205 buss starter å operere klokken 07:40 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når slutter 205 buss å gå?
205 buss slutter å operere klokken 09:20 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når ankommer 205 buss?
Når kommer Mandal-Tregde-Harkmark Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Mandal-Tregde-Harkmark Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Agder Kollektivtrafikk AS 205 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag?
205 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 205 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 205 buss stopp.
205 buss Rutetabell
205 buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, fredag. Normale opereringstider: 07:40 - 09:20
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:40 - 09:20 | 100 |
ti. | 07:40 - 09:20 | 100 |
on. | 07:40 - 09:20 | 100 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 09:20 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 205 (fra Harkmark Kryss), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 205 (Mandal) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
205 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 205 (Mandal) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
205 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 205 buss ruten er Harkmark Kryss og siste stopp er Mandal Sentrum. 205 (Mandal) opererer mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 205 har 27 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 36 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 205 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 205 buss til å ta med på reisen.
Linje 205 sanntid Buss tracker
Spor linje 205 (Mandal) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 205 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 205, i Norge
205 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 146 - Grimstad-Rykene-Froland
- 200 - Kristiansand-Mandal-Farsund/ Timeplan
- 587T - Tveit-Sørlandsparken-Kr.sand
- 410 - Svipp Mandal - Tangvall/ Timeplan
- 265 - Taxus Flekkefjord/ Timeplan
- 1946 - Skolebusser Fjære og Fevik/ Timeplan
- 218 - Skoleruter Lindesnes kommune/ Timeplan
- 206 - Mandal-Håland-Hesland/ Timeplan
- 12 - Kjos haveby - Justvik/ Timeplan
- 2171 - Langenes-Tangvall-Tinntjønn/ Timeplan
- 214 - Vassmyra-Furlunden-Holum/ Timeplan
- 51 - Kvadraturen - Andøya/ Timeplan
- 2104 - Homstean/Stallemo - Skarpengl./ Timeplan
- 2137 - Tveit - Ve skole/ Timeplan
- 588T - Ytre Randesund-Kongsgård II-Kr
- 111 - Sykehuset-Arendal-Solåsen/ Timeplan
- N2 - Voiebyen - Hånes/ Timeplan
- 236 - Lyngdal-Svennevig-Kollevoll/ Timeplan
- 1925 - Skolebusser Froland øst/ Timeplan
- 34 - Lokalbuss Vennesla/ Timeplan