231 Linje
Skjeltene
FRAM
FRAM 231 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
231 buss (Skjeltene) har 18 stopp som går fra Instevågen og slutter på Skjeltene Ved Brua.
231 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 16:30. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 231 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Skjeltene (18 stopp)
Instevågen
Våghall
Brattvåg, Sparebanken
Brattvåg, Id-Huset
Brattvåg Kyrkje
Synnalandsneset
Kvithaugen Øst
Kvithaugen Vest
Alvestad Raffelgarden
Alvestad Pegarden
Reiten
Hildre Byggefelt Indre Hildre
Hildre Kyrkje
Hildre Byggefelt Gunnargarden
Hurla
Skjeltene
Skjeltene Sør
Skjeltene Ved Brua
231 FAQ
Når begynner 231 buss å operere?
231 buss starter å operere klokken 16:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 231 buss å gå?
231 buss slutter å operere klokken 16:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 231 buss?
Når kommer Skjeltene buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Skjeltene buss som er nærmest din plassering.
Er det en 231 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 231 buss stopp.
231 buss Rutetabell
231 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 16:30
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 16:30 | Engangstur |
ti. | 16:30 | Engangstur |
on. | 16:30 | Engangstur |
to. | 16:30 | Engangstur |
fr. | 16:30 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | 17:10 | Engangstur |
FRAM buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 231 (fra Instevågen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 231 (Skjeltene) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all FRAM-informasjon nå.
231 linje buss billettpris
FRAM 231 (Skjeltene) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til FRAM, sjekk Moovit-appen eller FRAM sin offisielle nettside.
231 (FRAM)
Det første stoppet på 231 buss ruten er Instevågen og siste stopp er Skjeltene Ved Brua. 231 (Skjeltene) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 231 har 18 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 32 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg FRAM foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 231 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 231 buss til å ta med på reisen.
Linje 231 sanntid buss tracker
Spor linje 231 (Skjeltene) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 231 buss tracker eller en live FRAM buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for FRAM eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for FRAM og eventuelle buss, inkludert linje 231, i Norge
231 - Alternative Veibeskrivelser
- 231 - Hamnsund Via Grytastranda / Timeplan
- 231 - Brattvåg Via Grytastranda / Timeplan
- 231 - Brattvåg / Timeplan
- 231 - Brattvåg / Timeplan
- 231 - Søvik Skule - Grytastranda / Timeplan
- 231 - Hamnsund / Timeplan
- 231 - Hamnsund / Timeplan
- 231 - Hildre-Terøya-Søvikhagane / Timeplan
- 231 - Hildre Skule / Timeplan
- 231 - Skolerute / Timeplan
- 231 - Brattvåg Via Skjeltene / Timeplan
- 231 - Skjeltene / Timeplan
- 231 - Hamnsund Via Skjeltene / Timeplan
FRAM linjer i Norge
- 252 - Sykkylven-Ramstaddal/ Timeplan
- 812 - Kristiansund-Godhaugen-Flatøy/ Timeplan
- 255 - Sykkylven-Grebstadlia-Ørsneset/ Timeplan
- 12 - Sentrum - Moa - Fremmerholen/ Timeplan
- 322 - Kvamsøya/ Timeplan
- 905 - FRAM Ekspress Ålesund-Molde-Trondheim/ Timeplan
- 257 - Skoleruter Sykkylven/ Timeplan
- 338 - Volda-Ørsta-Garnes-Hareid/ Timeplan
- 491 - Skolerute Vestnes/ Timeplan
- 14 - Humla/ Timeplan
- 305 - Ulsteinvik-Flø/ Timeplan
- 235 - Finnøya-Myklebust/ Timeplan
- 681 - FRAM Ekspress Ålesund-Åndalsnes/ Timeplan
- 333 - Fosnavåg-Torvik-Sande/ Timeplan
- 203 - Skoleruter Stordal/ Timeplan
- 504 - Sandøy-Hasløya-Honningsøy/ Timeplan
- 934 - Skoleruter Sunndal/ Timeplan
- 391 - (Volda)-Lauvstad-Dravlaus-Løvi/ Timeplan
- 530 - Skolerute Fræna/ Timeplan
- 534 - Elnesvågen-Farstad-Hustad/ Timeplan