קו 250
ראש העין←תל אביב-יפו
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 250 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 250 (ראש העין←תל אביב-יפו) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל באליהו הנביא/ירמיהו הנביא ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 250 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראש העין←תל אביב-יפו (47 תחנות)
אליהו הנביא/ירמיהו הנביא
אליהו הנביא/שמואל הנביא
מרים הנביאה/אליהו הנביא
מרים הנביאה/עמוס הנביא
מרים הנביאה/שמואל הנביא
חבקוק/מרים הנביאה
נתן אלתרמן/חיים הרצוג
נתן אלתרמן/יגאל אלון
יגאל אלון/תרצה אתר
יגאל אלון/אלוף הרב גורן
גולדה מאיר/יגאל אלון
גולדה מאיר/חיים הרצוג
הרב שלום שבזי/ש''י עגנון
הרב שלום שבזי/נלי זקס
מצפה אפק/הרב שלום שבזי
ז'בוטינסקי/שילה
ז'בוטינסקי / כרמל
צומת כרמל
ז'בוטינסקי/מרכז מסחרי
נווה אפיקים/מתנ''ס לב אפק
מכללת ראש העין/נווה אפיקים
מנור/נווה אפיקים
נווה אפיקים/בשן
בית הקשת / ברקן
ברקן/ארבל
מכללת ראש העין/מבצע בזק
שכונת נווה אפק/ה' באייר
גינת מבצע דני/ה' באייר
ה' באייר / מבצע דני
ה' באייר/מבצע חירם
דרך בגין/דן
דרך מנחם בגין/הפרחים
נחל רבה/חט''ב גוונים
נחל רבה/דרך הציונות
פארק סיבל/יציאה לכביש 5
מחלף ירקון
מחלף מורשה
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
ת.רק''ל בן גוריון/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 250
מתי מתחיל לפעול קו 250?
קו 250 מתחיל לפעול ב-05:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 250 מפסיק לעבוד?
קו 250 מפסיק לפעול ב-14:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 250?
כדי לראות מתי קו ראש העין←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראש העין←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 250 (ראש העין←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראש העין←תל אביב-יפו (ראש העין←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 250 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 250 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 250 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 250 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 250
קו 250 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:25 - 14:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:25 - 14:10 | 20 - 300 |
ב׳ | 05:25 - 14:10 | 20 - 300 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:25 - 14:10 | 20 - 300 |
ה׳ | 05:25 - 14:10 | 20 - 300 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל250 (מ אליהו הנביא/ירמיהו הנביא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 250 (ראש העין←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 250
תעריף הנסיעה ב250 (ראש העין←תל אביב-יפו) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
250 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 250 היא אליהו הנביא/ירמיהו הנביא והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
קו 250 (ראש העין←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 250. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 250.
מעקב אחר קו האוטובוס 250 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 250 (ראש העין←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 250 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 250 ב-ישראל
250 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 140 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 303 - בי''ס תיכון בגין/יהודה הלוי-ראש העין<->הרב שלום שבזי/חיים וייצמן-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 321 - שד. בני ברית/יצחק רבין-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->הצדפים/הים-נצר חזני-1#/ לוח זמנים
- 333 - מסוף הריביירה-אשדוד<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 313 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#/ לוח זמנים
- 212 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 455 - מסוף בני ברית-אשדוד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 151 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף הריביירה-אשדוד<->בניין צים/דרך תל מור-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 44 - דרך האבות/כחל-יד בנימין<->ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה-יואב-1#/ לוח זמנים
- 283 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 351 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 26 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 336 - בי''ס נאות מרגלית לבנים-פתח תקווה<->העצמאות/ויצמן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 14א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 300 - חיים הרצוג/גולדה מאיר-ראש העין<->יהודה הלוי/תיכון בגין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 258 - בית העלמין-ראש העין<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 35א - הבושם/האומן-אשדוד<->תרשיש/ספיר-אשדוד-11/ לוח זמנים