406 Linje
Einavoll-Blili O/Vestsida
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 406 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
406 buss (Einavoll-Blili O/Vestsida) har 48 stopp som går fra Raufosshallen og slutter på Blili.
406 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 12:55. Driftsdager denne uken: tirsdag, onsdag, torsdag.
Velg hvilken som helst 406 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Einavoll-Blili O/Vestsida (48 stopp)
Raufosshallen
Kraftlinja
Thorvaldsen
Østlien
Roksvoll
Reinsvoll Sør
Østby Sørgående
Bruflat Einavegen
Gamme
Fiskevollen
Røyskattlia
Brua
Jutulrud
Amlund
Sangnes
Amliesgutua
Dotset
Hoppoppvegen
Eina Almenning
Klemma
Sund
Villavegen
Idrettsplassen Eina
Eina Stasjon
Eina Rv4
Nerødegård
Støen
Hågår Stasjon
Korsen
Einastrand Samvirkelag
Strande
Dyrud
Smedstua
Einavoll
Vika
Nordre Teiterud
Blåkorshjemmet
Hegernes
Mjørlund
Grefsrud
Eina Kirke
Lauvbakken
Johnsen
Bjørnerud
Nordre Bjørnerudsvea
Skinnervika
Thune Skole
Blili
406 FAQ
Når begynner 406 buss å operere?
406 buss starter å operere klokken 12:55 på tirsdag, torsdag.
Når slutter 406 buss å gå?
406 buss slutter å operere klokken 12:55 på tirsdag, torsdag.
Når ankommer 406 buss?
Når kommer Einavoll-Blili O/Vestsida buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Einavoll-Blili O/Vestsida buss som er nærmest din plassering.
Er det en 406 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 406 buss stopp.
406 buss Rutetabell
406 buss rute opererer på tirsdag, onsdag, torsdag. Normale opereringstider: 12:55
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | 12:55 | Engangstur |
on. | 14:45 | Engangstur |
to. | 12:55 | Engangstur |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 406 (fra Raufosshallen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 406 (Einavoll-Blili O/Vestsida) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
406 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 406 (Einavoll-Blili O/Vestsida) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
406 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 406 buss ruten er Raufosshallen og siste stopp er Blili. 406 (Einavoll-Blili O/Vestsida) opererer tirsdag, onsdag, torsdag.
Tilleggsinformasjon: 406 har 48 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 74 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 406 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 406 buss til å ta med på reisen.
Linje 406 sanntid buss tracker
Spor linje 406 (Einavoll-Blili O/Vestsida) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 406 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 406, i Norge
406 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 497 - Skartlia-Svingstad-Torpa skole/ Timeplan
- 819 - Vestad - Elverum/ Timeplan
- 302 - Fagernes - Beitostølen/ Timeplan
- 660 - Hamar - Østås - Gåsbu - Hamar/ Timeplan
- 423 - Gjøvik-Koll-Stokke-Gjøvik/ Timeplan
- 702 - Kongsvinger - Skarnes E16/ Timeplan
- 456 - Gran-Grymyr/ Timeplan
- 330 - Tonsåsen-Fjeldsbygda-Sent.sk./ Timeplan
- 757 - Hokåsen - Brandval/ Timeplan
- 619 - Br.dal-Stensengdalen-Gaupen/ Timeplan
- 788 - Åsnes usk-Åslia-Jammerdal/ Timeplan
- 216 - Vågåmo - Skårvangen - Vågåmo/ Timeplan
- 203 - Lom - Leirvassbu/ Timeplan
- B61 - Søbakken - Hanstad - Mastmo/ Timeplan
- B21 - Sanderud - Hamar vest/ Timeplan
- 301 - Fagernes - Leira/ Timeplan
- 801 - Rena - Elverum - Tangen/ Timeplan
- 416 - Gjøvik-Biri Øverbygd-Gjøvik/ Timeplan
- 242 - Vinsstra - Ruste/ Timeplan
- 732 - Skotterud-Åbogen-Holsæter/ Timeplan