409 Linje
Biriskolene
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 409 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
409 buss (Biriskolene) har 28 stopp som går fra Vingrom Skole og slutter på Biriskolene.
409 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 08:00. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 409 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Biriskolene (28 stopp)
Vingrom Skole
Vingrom
Lekshus
Bø
Bakke Camping
Sveen
Stranda Camping
Furuodden Camping
Rustad Biristrandvegen
Myhre
Åsrovegen
Røstesvingen
Biristrand Skole
Huskelhus Nordre
Huskelhus Mellem
Dale
Lunn
Horten
Gryte
Mælum Biristrand
Roterud Biristrandvegen
Haugland
Lillebergsvegen
Kjelberg
Svennes
Kalrasten
Øverbygdskrysset
Biriskolene
409 FAQ
Når begynner 409 buss å operere?
409 buss starter å operere klokken 08:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 409 buss å gå?
409 buss slutter å operere klokken 08:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 409 buss?
Når kommer Biriskolene buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Biriskolene buss som er nærmest din plassering.
Er det en 409 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 409 buss stopp.
409 buss Rutetabell
409 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 08:00
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:00 | Engangstur |
ti. | 08:00 | Engangstur |
on. | 08:00 | Engangstur |
to. | 08:00 | Engangstur |
fr. | 08:00 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 409 (fra Vingrom Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 409 (Biriskolene) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
409 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 409 (Biriskolene) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
409 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 409 buss ruten er Vingrom Skole og siste stopp er Biriskolene. 409 (Biriskolene) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 409 har 28 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 46 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 409 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 409 buss til å ta med på reisen.
Linje 409 sanntid buss tracker
Spor linje 409 (Biriskolene) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 409 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 409, i Norge
409 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 111 - Lillehammer-Dokka/ Timeplan
- 783 - Sønsterud sk.-Gjesåsen-Flisa/ Timeplan
- 795 - Våler - Tøråsen/ Timeplan
- 421 - Gjøvik-Sørbyen-Nordbyen/ Timeplan
- 765 - Finnskogen montes. - Øyermoen/ Timeplan
- 656 - Vangli - Greften - Lunden/ Timeplan
- 200 - Lom - Sogndal/ Timeplan
- 406 - Gjø.-Reinsv.-Eina-Reinsv.-Gjø./ Timeplan
- 830 - Trysil - Plassen - Lutnes/ Timeplan
- 767 - Kirkenær - Svullrya/ Timeplan
- 405 - Gjøvik-Bøverbru-Reins.-Raufoss/ Timeplan
- 886 - Tynset - Tolga/ Timeplan
- 693 - Løten - Nordbygda - Løten/ Timeplan
- 418 - Biri-Klomsteinroa-Biri/ Timeplan
- 211 - Lom - Bismo/ Timeplan
- 223 - Otta - Vinstra/ Timeplan
- 871 - Folldal - Rykroken/ Timeplan
- B6 - Strandtorget - Skurvbrua/ Timeplan
- 653 - Lunden skole - Heggvinvegen/ Timeplan
- 637 - Hamar - Jessnes - Brumunddal/ Timeplan