620 Linje
Brumunddal - Nes - Helgøya
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 620 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
620 buss (Tingnes) har 34 stopp som går fra Brumunddal Sentrum og slutter på Nes Skole.
620 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 06:58. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 620 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Tingnes (34 stopp)
Brumunddal Sentrum
Langmoen
Pellervika
Framnesbrua
Framnes
Kvarbergvika
Sanden Nesvegen
Bangsberg
Monsbakken
Nerlien
Lindal
Voll
Haug
Myrgård
Duenger
Knatterud
Alhaug
Gålås
Ousdal
Kvam
Grefsheimvegen
Bratberg Tingnes
Grande
Tingnes
Nes Legesenter
Skinnstad
Hol
Sølsberg
Kokshus
Eng
Hulleberg Nes
Gårum
Ruberg
Nes Skole
620 FAQ
Når begynner 620 buss å operere?
620 buss starter å operere klokken 06:58 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 620 buss å gå?
620 buss slutter å operere klokken 06:58 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 620 buss?
Når kommer Brumunddal - Nes - Helgøya buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Brumunddal - Nes - Helgøya buss som er nærmest din plassering.
Er det en 620 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 620 buss stopp.
620 buss Rutetabell
620 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:58
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:58 | Engangstur |
ti. | 06:58 | Engangstur |
on. | 06:58 | Engangstur |
to. | 06:58 | Engangstur |
fr. | 06:58 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 620 (fra Brumunddal Sentrum), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 620 (Tingnes) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
620 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 620 (Tingnes) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
620 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 620 buss ruten er Brumunddal Sentrum og siste stopp er Nes Skole. 620 (Tingnes) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 620 har 34 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 66 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 620 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 620 buss til å ta med på reisen.
Linje 620 sanntid buss tracker
Spor linje 620 (Tingnes) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 620 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 620, i Norge
620 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 662 - Hamar katedralskole - sentrum/ Timeplan
- 219 - Vågåmo-Sjårdalen-Otta/ Timeplan
- 618 - Moelv-Gaupen-Stavsjø-Tingnes/ Timeplan
- 616 - Brumunddal - Hamar - Stange/ Timeplan
- 646 - Hamar-Furnesåsen-Brumunddal/ Timeplan
- 423 - Gjøvik-Koll-Stokke-Gjøvik/ Timeplan
- 638 - Nyhus - Verven - Brumunddal/ Timeplan
- 619 - Br.dal-Stensengdalen-Gaupen/ Timeplan
- 424 - Gjøvik-Nordenga/ Timeplan
- 203 - Lom - Leirvassbu/ Timeplan
- 642 - Stavsberg - Furnes u.skole/ Timeplan
- B5 - Skysstasjonen - Røyslimoen/ Timeplan
- 861 - Atnbrua - Folldal/ Timeplan
- 603 - Lillehammer-Lismarka-Brøttum/ Timeplan
- 728 - Slåstad sentrsk. - Oppstad bru/ Timeplan
- 409 - Vingrom -Biri/ Timeplan
- 522 - Skjeggestadstuen - Forset/ Timeplan
- 229 - Bjølstadmo - Leirflata/ Timeplan
- 217 - Vågåmo - Storviksroa - Vågåmo/ Timeplan
- 607 - Moelv-Fløtlia-Næroset-Moelv/ Timeplan