460 Linje
Servicebuss Brandbu-Gran
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 460 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
460 buss (Servicebuss) har 34 stopp som går fra Marka Helse- Og Omsorgssenter og slutter på Hadeland Videregående Skole.
Velg hvilken som helst 460 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Servicebuss (34 stopp)
Marka Helse- Og Omsorgssenter
Markafeltet
Bakkesletta
Brurbakkvegen
Frogner
Brandbu Skysstasjon
Rosendal
Haugli
Briskebyvegen 25
Dalesvingen Briskebyen
Jaren Sement
Moen Kirke
Sittpåsletta
Moen Skole
Holter
Holtergutua
Emse
Myrenga
Edvardsen
Almsgjerdinga
Kvernrudsvegen
Haugsbakken
Gran Rådhus
Haugsbakken
Risbakkrysset
Solheim Barnehage
Framstadhøgda
Skjervum
Ringstad
Trintom Skole
Granvang
Gran Stasjon
Smietorget
Hadeland Videregående Skole
460 FAQ
Når begynner 460 buss å operere?
460 buss starter å operere klokken 09:30 på mandag, onsdag, fredag, lørdag.
Når slutter 460 buss å gå?
460 buss slutter å operere klokken 13:30 på mandag, onsdag, fredag, lørdag.
Når ankommer 460 buss?
Når kommer Servicebuss Brandbu-Gran Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Servicebuss Brandbu-Gran Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Innlandstrafikk 460 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
460 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 460 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 460 buss stopp.
460 buss Rutetabell
460 buss rute opererer på mandag, onsdag, fredag, lørdag. Normale opereringstider: 09:30 - 13:30
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 09:30 - 13:30 | 89 - 151 |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | 09:30 - 13:30 | 89 - 151 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 09:30 - 13:30 | 89 - 151 |
lø. | 09:30 - 13:30 | 89 - 151 |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 460 (fra Marka Helse- Og Omsorgssenter), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 460 (Servicebuss) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
460 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 460 (Servicebuss) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
460 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 460 buss ruten er Marka Helse- Og Omsorgssenter og siste stopp er Hadeland Videregående Skole. 460 (Servicebuss) opererer mandag, onsdag, fredag, lørdag.
Tilleggsinformasjon: 460 har 34 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 31 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 460 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 460 buss til å ta med på reisen.
Linje 460 sanntid Buss tracker
Spor linje 460 (Servicebuss) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 460 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 460, i Norge
460 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- B5 - Skysstasjonen - Røyslimoen/ Timeplan
- 304 - Fagernes - Sanderstølen/ Timeplan
- 746 - Helgesen-Brandval-Roverud-Kong/ Timeplan
- 483 - Hov-Fluberg bru/ Timeplan
- 634 - Brumunddal-Arneberg-Brumunddal/ Timeplan
- 421 - Gjøvik-Sørbyen-Nordbyen/ Timeplan
- 182 - Tynset - Røros/ Timeplan
- 544 - Øyer ungdomsskole Lundstad - Ø/ Timeplan
- 494 - Høljerast-Thomle-Dæhli-Dokka/ Timeplan
- 706 - Løkker -Sand - Mo/ Timeplan
- 730 - Kongsvinger-Skotterud-Finsrud/ Timeplan
- B4 - Høgskolen i Innlandet Storhove/ Timeplan
- 425 - Gjøvik-Landåsen/ Timeplan
- 423 - Gjøvik-Koll-Stokke-Gjøvik/ Timeplan
- 821 - Hernes - Hovindberget/ Timeplan
- 503 - Sommerbuss til Eventyrparken
- 670 - Sand - Hamar/ Timeplan
- 302 - Fagernes - Beitostølen/ Timeplan
- B2 - Storhove HINN - Søre Ål/ Timeplan
- 875 - Alvdal - Strømmen - Alvdal/ Timeplan