425 Linje
Rødberg - Fjellsnaret
Brakar
Brakar 425 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
425 buss (Fjellsnaret) har 24 stopp som går fra Rødberg Skole og slutter på Fjellsnaret.
Velg hvilken som helst 425 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Fjellsnaret (24 stopp)
Rødberg Skole
Trollstua
Persgard
Liverud Kryss
Uvdal Handelslag
Eid Bensinstasjon
Uvdal Camping
Bjørnsrud
Uvdal Kirke
Uvdal Skole
Flåta
Røisland Camping
Brandsgard Bru
Røysgard Camping
Tandberg
Mogen
Bjørkeflåta
Uvdal Samvirkelag
Sønstebø
Hagenkrysset
Jønndalen Veraldrud
Hagenkrysset
Brøsterud Gård Og Pensjonat
Fjellsnaret
425 FAQ
Når begynner 425 buss å operere?
425 buss starter å operere klokken 12:35 på tirsdag, onsdag.
Når slutter 425 buss å gå?
425 buss slutter å operere klokken 14:25 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når ankommer 425 buss?
Når kommer Rødberg - Fjellsnaret Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Rødberg - Fjellsnaret Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Brakar 425 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag?
425 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 425 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 425 buss stopp.
425 buss Rutetabell
425 buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, fredag. Normale opereringstider: 13:30 - 14:25
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:30 - 14:25 | 55 |
ti. | 12:35 - 14:25 | 110 |
on. | 12:35 - 14:25 | 110 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 13:30 - 14:25 | 55 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 425 (fra Rødberg Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 425 (Fjellsnaret) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
425 linje buss billettpris
Brakar 425 (Fjellsnaret) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
425 (Brakar)
Det første stoppet på 425 buss ruten er Rødberg Skole og siste stopp er Fjellsnaret. 425 (Fjellsnaret) opererer mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 425 har 24 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 50 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 425 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 425 buss til å ta med på reisen.
Linje 425 sanntid Buss tracker
Spor linje 425 (Fjellsnaret) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 425 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 425, i Norge
425 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 241 - Hønefoss-Sokna/Noresund/ Timeplan
- 214 - Hønefoss-Eikli/Dalsbråten/ Timeplan
- 223 - Schjongslund-Hønefoss-Haugsbygd/ Timeplan
- 310 - Nesbyen - Tunhovd/ Timeplan
- 21 - Tolerud-Drammen busstasjon/ Timeplan
- 24 - Drammen busstasjon-Konnerud-Eikerdelet/ Timeplan
- 215 - Tyrifjord-Ask-Hønefoss/ Timeplan
- 363 - Trøim-Grøndalen/ Timeplan
- 15 - Drammen busstasjon - Austad skog/ Timeplan
- 401 - Gamlegrendåsen S-Lindbojordet/ Timeplan
- 231 - Hønefoss-Halllingby/Nes/ Timeplan
- 422 - Kongsberg - Flesberg/ Timeplan
- 301 - Stavn - Nesbyen - Gol/ Timeplan
- 434 - Kongsberg - Gamlegrendåsen N/ Timeplan
- 169 - Lierbyen - Oslo/ Timeplan
- 66 - Sylling - Lier stadion/ Timeplan
- 331 - Hagafoss-Myrland-Geiteryggen/ Timeplan
- 303 - Nesbyen-Gårnås-Svenkerud/ Timeplan
- 244 - Sokna-Bårnås/Øst-Veme/ Timeplan
- 55 - Drammen - Hovjordet/ Timeplan