66 - Lierbyen Bussterminal Tidsplan
tirsdag og onsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
St. Hallvard Vgs. | 15:56 |
Stoppen | 15:57 |
Lier Stadion | 15:58 |
Sandakerkrysset | 16:00 |
Sandakertoppen | 16:00 |
Østvold | 16:02 |
Grette Frukt | 16:03 |
Gluggen | 16:04 |
Nedre Frogner | 16:05 |
Heggtoppen | 16:06 |
Lier Vgs. | 15:55 |
Hegg Skole | 16:07 |
Lierbyen Bussterminal | 16:08 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Sylling Skole | 14:20 |
Sylling | 14:21 |
Valstad | 14:22 |
Bjørka | 14:22 |
Gunnerud | 14:24 |
Skjeggerud | 14:26 |
Tronstad | 14:28 |
Tronstad Bruk | 14:28 |
Delekant | 14:30 |
Ellevågsvingen | 14:31 |
Mitten | 14:33 |
Rundbråten Svarthavna | 14:34 |
Gifstad | 14:35 |
Gifstadbakken | 14:36 |
Oddevall Skole | 14:36 |
Justadtoppen | 14:37 |
Sjåstad Handel | 14:38 |
Sjåstad | 14:38 |
Sjåstad Kirke | 14:41 |
Steinberg | 14:42 |
Roaldsrudveien | 14:42 |
Meren | 14:43 |
Treffen | 14:45 |
Øksne | 14:47 |
Mikkelsen | 14:48 |
Torstad | 14:50 |
Eikseterveien | 14:50 |
Egge Handel | 14:52 |
Egge Skole | 14:53 |
Frogner Sykehjem | 14:54 |
Landfall | 14:55 |
Landfallsletta | 14:56 |
Renskaug | 14:58 |
Renskaug Søndre | 14:59 |
Bilbo | 15:00 |
Lierbyen Bussterminal | 15:02 |
Brakar Bus timeplan - 66 (Lierbyen Bussterminal)
Brakar Bus timeplan for 66 ruten, Lierbyen Bussterminal, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra St. Hallvard Vgs. stasjon til Lierbyen Bussterminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.