452 Linje
Sandviksberget - Åfjord - Vanvikan / Trondheim
AtB
AtB 452 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
452 buss (Trondheim S) har 61 stopp som går fra Sandviksberget og slutter på Trondheim S.
452 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 17:40. Driftsdager denne uken: søndag.
Velg hvilken som helst 452 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Trondheim S (61 stopp)
Sandviksberget
Strand
Osen Auto
Osen
Osen Torget
Sundet
Brattgjerd
Vikvatnet
Hofstad
Brandsfjord Skole
Reppkleiv
Nerdal
Fagerdal
Lunde
Grensen
Momyrvatn
Momyr
Holmeng
Nittermark
Berdal
Mikkelmo
Åfjord Skysstasjon
Arnevik
Mørre
Mørreaunet
Nordsetra
Krinsvatnet
Rødsjøen
Øyan
Skiheisen
Hogsdalen
Olsøya
Rønningen
Kråkmo Vegdele
Bjørsetåsen
Breidli
Roten
Fjølvika
Keiserås Vegdele
Fagerli Vegdele
Vollakrysset
Vikan
Rørvik Ferjekai
Flakk Ferjekai
Flakkleiva
Svartbekken
Folafoten
Storsteinan
Løften
Trolla
Brukseier Olsens Vei
Munkaunet
Brænne
Høvringen
Biologen
Fagervika
Killingdal
Bynesveien 16
Hanskemakerbakken
Dronningens Gate
Trondheim S
452 FAQ
Når begynner 452 buss å operere?
452 buss starter å operere klokken 17:40 på søndag.
Når slutter 452 buss å gå?
452 buss slutter å operere klokken 17:40 på søndag.
Når ankommer 452 buss?
Når kommer Sandviksberget - Åfjord - Vanvikan / Trondheim buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Sandviksberget - Åfjord - Vanvikan / Trondheim buss som er nærmest din plassering.
Er det en 452 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 452 buss stopp.
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 452 (fra Sandviksberget), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 452 (Trondheim S) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
452 linje buss billettpris
AtB 452 (Trondheim S) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
452 (AtB)
Det første stoppet på 452 buss ruten er Sandviksberget og siste stopp er Trondheim S. 452 (Trondheim S) opererer søndag.
Tilleggsinformasjon: 452 har 61 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 161 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 452 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 452 buss til å ta med på reisen.
Linje 452 sanntid buss tracker
Spor linje 452 (Trondheim S) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 452 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 452, i Norge
452 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 7802 - Derås - Hundset - Namdalseid s/ Timeplan
- 5300 - Hårstadengene / Evjegjerdet - Selbu/ Timeplan
- 7507 - Verdal vgs - Minsås/ Timeplan
- 783 - Fossbrenna - Sentrum - (Spillum)/ Timeplan
- 5523 - Selnes/Årlot/Åsly skole - Fevå/ Timeplan
- 5202 - Lysheim - Selva - Kallklova -/ Timeplan
- 7324 - Malm skole - Holden/ Timeplan
- 7110 - Devika - Røyrvik/ Timeplan
- 5603 - Grut - Å/Re - Meldal barne- og/ Timeplan
- 612 - Snåsa - Grong/ Timeplan
- 422 - (Sunde) - Sandstad - Sistranda/ Timeplan
- 660 - Foldereid - Kolvereid - Rørvik/ Timeplan
- 690 - Grong - Steinkjer/ Timeplan
- 7315 - Øvre Kvam - Steinkjer/ Timeplan
- 45 - Sjetnmarka- Tiller- Tillerringen- Sandmoen/ Timeplan
- 5904 - Åfjord - Grensen - Osen/ Timeplan
- 5003 - Melhus - Øyås - Varmbu - Melhus/ Timeplan
- 5501 - Fossbrua- Åsly - Flyta/Skogen/ Timeplan
- 7908 - Høylandet - Grong/ Timeplan
- 311 - Stjørdal - Trondheim/ Timeplan