796 Linje
Våler - Rud - Braskeridfoss
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 796 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
796 buss (Rud - Grønnkilen) har 29 stopp som går fra Våler Ungdomsskole og slutter på Braskereidfoss Rv. 2.
Velg hvilken som helst 796 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Rud - Grønnkilen (29 stopp)
Våler Ungdomsskole
Vålertunet
Heia Hotell
Kavlerud Vegkryss
Storskjæret
Kavlerud Vegkryss
Vestmo
Mangerud Bru
Søndre Mangerud
Elvstua
Butteberg
Sjurderud
Nedre Berg
Vestmo
Bedehuset
Urdal
Rud Grendehus
Gjerdrum
Rud Grendehus
Korslund
Venstad Vegkryss
Sletta
Braskereidfoss Vest
Nordaberg Grendehus
Grønnkilen Vegkryss
Grønnkilen
Engevegen
Braskereidfoss Vest
Braskereidfoss Rv. 2
796 FAQ
Når begynner 796 buss å operere?
796 buss starter å operere klokken 13:00 på mandag, onsdag, torsdag.
Når slutter 796 buss å gå?
796 buss slutter å operere klokken 14:15 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når ankommer 796 buss?
Når kommer Våler - Rud - Braskeridfoss Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Våler - Rud - Braskeridfoss Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Innlandstrafikk 796 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
796 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 796 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 796 buss stopp.
796 buss Rutetabell
796 buss rute drifter på mandag til torsdag. Ordinære rutetider: 13:00 - 14:15
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:00 - 14:15 | 75 |
ti. | 14:15 | Engangstur |
on. | 13:00 - 14:15 | 75 |
to. | 13:00 - 14:15 | 75 |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 796 (fra Våler Ungdomsskole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 796 (Rud - Grønnkilen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
796 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 796 (Rud - Grønnkilen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
796 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 796 buss ruten er Våler Ungdomsskole og siste stopp er Braskereidfoss Rv. 2. 796 (Rud - Grønnkilen) opererer mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Tilleggsinformasjon: 796 har 29 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 56 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 796 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 796 buss til å ta med på reisen.
Linje 796 sanntid Buss tracker
Spor linje 796 (Rud - Grønnkilen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 796 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 796, i Norge
796 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 466 - Lunner-Mylla-Grua/ Timeplan
- 250 - Hovde - Ringebu -Vinstra/ Timeplan
- 480 - Hov-Trevatn-Gjøvik/ Timeplan
- 740 - Kongsvinger - Svullrya/ Timeplan
- 664 - Steinerskolen - Vangsåsen/ Timeplan
- 687 - Vallset-Tangen-Stange-Steiners/ Timeplan
- 438 - Fjellh.-Lena-Bøverbru-Raufos/ Timeplan
- 485 - Hov-Hasvoldseter-Gjøvik/ Timeplan
- 533 - Lillehammer vgs Nord Smestadvn/ Timeplan
- B24 - Sandvika - Ingeberg/ Timeplan
- 839 - Jordet - Osen/ Timeplan
- 224 - Otta - Sjoa - Otta/ Timeplan
- 504 - Gausdal Arena - Svatsum øvre/ Timeplan
- 211 - Lom - Bismo/ Timeplan
- 999 - Koppang - Rendalen - Livestock
- 143 - Otta - Bismo/ Timeplan
- 756 - Årbogen - Brandval skole/ Timeplan
- B41 - Vind - Bjørnsveen/ Timeplan
- 895 - Tolga - Tynset østsiden/ Timeplan
- 850 - Osen - Rena/ Timeplan