460 Linje
Servicebuss Brandbu-Gran
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 460 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
460 buss (Servicebuss) har 41 stopp som går fra Hadeland Videregående Skole og slutter på Marka Helse- Og Omsorgssenter.
Velg hvilken som helst 460 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Servicebuss (41 stopp)
Hadeland Videregående Skole
Smietorget
Gran Stasjon
Jarhaug
Hjertebo P-Plass
Jarhaug
Hofsbrua
Granvang
Hov Hovsvegen
Trintom Skole
Ringstad
Skjervum
Sykehjemsvegen
Linlykkja
Sykehjemsvegen
Skjervum
Framstadhøgda
Solheim Barnehage
Risbakkrysset
Grindækervegen
Råstad
Jaren Skole
Haugsbakkvegen
Kvernrudsvegen
Almsgjerdinga
Sætergutua/Parallellvegen
Gran Rådhus
Jaren Stasjon
Grautbrua
Hvamstad
Fagerlund
Andfossen
Dvergstenkrysset
Dalekrysset
Haugli
Brandbu Skysstasjon
Frogner
Brurbakkvegen
Bakkesletta
Markafeltet
Marka Helse- Og Omsorgssenter
460 FAQ
Når begynner 460 buss å operere?
460 buss starter å operere klokken 10:20 på mandag, onsdag, fredag, lørdag.
Når slutter 460 buss å gå?
460 buss slutter å operere klokken 12:43 på mandag, onsdag, fredag, lørdag.
Når ankommer 460 buss?
Når kommer Servicebuss Brandbu-Gran Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Servicebuss Brandbu-Gran Buss som er nærmest din plassering.
Er det en 460 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 460 buss stopp.
460 buss Rutetabell
460 buss rute opererer på mandag, onsdag, fredag, lørdag. Normale opereringstider: 10:20 - 12:43
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 10:20 - 12:43 | 143 |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | 10:20 - 12:43 | 143 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 10:20 - 12:43 | 143 |
lø. | 10:20 - 12:43 | 143 |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 460 (fra Hadeland Videregående Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 460 (Servicebuss) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
460 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 460 (Servicebuss) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
460 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 460 buss ruten er Hadeland Videregående Skole og siste stopp er Marka Helse- Og Omsorgssenter. 460 (Servicebuss) opererer mandag, onsdag, fredag, lørdag.
Tilleggsinformasjon: 460 har 41 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 41 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 460 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 460 buss til å ta med på reisen.
Linje 460 sanntid Buss tracker
Spor linje 460 (Servicebuss) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 460 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 460, i Norge
460 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 222 - Otta - Dahle - Otta/ Timeplan
- B27 - Hamar - Voll/ Timeplan
- 851 - Rena - Åsbygda - Rena/ Timeplan
- 603 - Lillehammer-Lismarka-Brøttum/ Timeplan
- 482 - Haldsrud-Hov/ Timeplan
- 819 - Vestad - Elverum/ Timeplan
- 484 - Fall-Hov-Odnes-Dokka/ Timeplan
- 103 - Lillehammer-Gjøvik-Hønefoss/ Timeplan
- 704 - Sand - Mo -Skarnes/ Kongsv./ Timeplan
- B46 - Lena-Raufoss-Gjøvik-Kapp-Lena/ Timeplan
- 749 - Kongsvinger-Sigernes/ Timeplan
- 450 - Jevnaker-Bjoneroa-Dokka/ Timeplan
- 252 - Losna - Fåvang - Ringebu/ Timeplan
- 424 - Gjøvik-Nordenga/ Timeplan
- 692 - Hamar - Ådalsbruk - Løten/ Timeplan
- 227 - Otta - Tolstadåsen/ Timeplan
- 811 - Elverum - Hernes - Styggberget/ Timeplan
- 793 - Flisa buss.st-Braskereidfoss/ Timeplan
- 847 - Engerdal skole - Sømådalen/ Timeplan
- 439 - Børsvoll-Blilie-Kolbu-Lena/ Timeplan