קו 5
בן זכאי←יבנה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 5 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 5 (בן זכאי←יבנה) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרימון/הברוש ומסתיים בת. רכבת יבנה מערב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 5 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בן זכאי←יבנה (31 תחנות)
הרימון/הברוש
בית עלמין
ת. רכבת יבנה מזרח/העצמאות
ת. רכבת יבנה מזרח/העצמאות
יבנה/אזור תעשייה
עירייה/שד. דואני
גיבורי החיל/עולי הגרדום
חטיבת גבעתי/גן סנהדרין
קדושי קהיר/האמוראים
צלף/עדעד
סחלב/פטל
האלון/שדרות דואני
האלון/אבו חצירא
האלון/האורן
האלון/האשל
זבוטינסקי/ החרוב
שד. ז'בוטינסקי/התאנה
האגוז/שדרות ז'בוטינסקי
שד. ירושלים/אגוז
שדרות ירושלים/הנגב
הגולן/שדרות ירושלים
הגולן/השומרון
השומרון/ברקן
הנגב/השומרון
השפלה/חצב
השרון/השפלה
השרון/אביבית
שדרות ירושלים/רותם
שדרות ירושלים/הקישון
שד. הסנהדרין/שד. ירושלים
ת. רכבת יבנה מערב
שאלות ותשובות לגבי קו 5
מתי מתחיל לפעול קו 5?
קו 5 מתחיל לפעול ב-06:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 5 מפסיק לעבוד?
קו 5 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 5?
כדי לראות מתי קו בן זכאי←יבנה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בן זכאי←יבנה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 5 (בן זכאי←יבנה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בן זכאי←יבנה (בן זכאי←יבנה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 5 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 5 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 5 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 5 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 5
קו האוטובוס 5, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:40 - 18:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:40 - 18:25 | 25 - 75 |
ב׳ | 06:40 - 18:25 | 25 - 75 |
ג׳ | 06:40 - 18:25 | 25 - 75 |
ד׳ | 06:40 - 18:25 | 25 - 75 |
ה׳ | 06:40 - 18:25 | 25 - 75 |
ו׳ | 07:45 - 13:00 | 25 - 190 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל5 (מ הרימון/הברוש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 5 (בן זכאי←יבנה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 5
תעריף הנסיעה ב5 (בן זכאי←יבנה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
5 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 5 היא הרימון/הברוש והתחנה האחרונה היא ת. רכבת יבנה מערב.
קו 5 (בן זכאי←יבנה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 5. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 5.
מעקב אחר קו האוטובוס 5 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 5 (בן זכאי←יבנה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 5 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 5 ב-ישראל
5 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 304 - יהודה הלוי/הרב כלף-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 16 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 13א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 2 - מסוף הריביירה-אשדוד<->בניין צים/דרך תל מור-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 49א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מכללת לוינסקי/דרך נמיר-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 44 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 282 - בית עלמין-ראש העין<->מסוף גולדה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 21 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 4 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 9א - הרב שלום שבזי/שילה-ראש העין<->אזור תעשיה-ראש העין-14/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 80 - הצבעוני/הגויבה-אשדוד<->חטיבת הנגב / חטיבת יפתח-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 34 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 599 - ספורטק/הרב עובדיה יוסף-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 12 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 17א - דרך מנחם בגין/החציר-גן יבנה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 97 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 76 - כוכב הצפון/תמוז-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#/ לוח זמנים