601 Linje
Moelv-Kløvstadhøgda-Lillehmr
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 601 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
601 buss (Moelv O/ Kløvstadhøgda) har 24 stopp som går fra Brøttum Skole og slutter på Moelv Stasjon.
601 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:22. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 601 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Moelv O/ Kløvstadhøgda (24 stopp)
Brøttum Skole
Øvre Alm
Almset
Trettengen
Kløvstad
Håkenåsen
Lierkrysset
Trettsveen
Ulvenkrysset
Ringsaker Montessoriskole
Nordheimkrysset
Nordvang
Byenkrysset
Nordvang
Nordheimkrysset
Syljuåsrampa
Hauger
Sæter
Ringen Rekreasjonshjem
Lundehagen
Vea
Kilde Skole
Ringsaker Sykehjem
Moelv Stasjon
601 FAQ
Når begynner 601 buss å operere?
601 buss starter å operere klokken 14:22 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 601 buss å gå?
601 buss slutter å operere klokken 14:22 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 601 buss?
Når kommer Moelv-Kløvstadhøgda-Lillehmr buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Moelv-Kløvstadhøgda-Lillehmr buss som er nærmest din plassering.
Er det en 601 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 601 buss stopp.
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 601 (fra Brøttum Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 601 (Moelv O/ Kløvstadhøgda) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
601 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 601 (Moelv O/ Kløvstadhøgda) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
601 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 601 buss ruten er Brøttum Skole og siste stopp er Moelv Stasjon. 601 (Moelv O/ Kløvstadhøgda) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 601 har 24 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 42 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 601 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 601 buss til å ta med på reisen.
Linje 601 sanntid buss tracker
Spor linje 601 (Moelv O/ Kløvstadhøgda) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 601 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 601, i Norge
601 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 834 - Trysil - Flendalen/ Timeplan
- 332 - Storrustemoen-Hedalen/ Timeplan
- 812 - Hanstad - Mastmoen - Elverum e/ Timeplan
- 610 - Næroset - Fossen - Moelv/ Timeplan
- 805 - Elverum torv - St. Hanshaugen/ Timeplan
- 775 - Flisa-Sønsterud-Åsnes Finnskog/ Timeplan
- 254 - Vinstra - Ringebu - Tretten/ Timeplan
- 767 - Kirkenær - Svullrya/ Timeplan
- 542 - Øyer ungdomsskole Lundstad - T/ Timeplan
- 226 - Otta-E6-Nord-Sel/ Timeplan
- B1 - Skysstasjonen - Jørstadmoen/ Timeplan
- B7 - Nybu/ Timeplan
- 200 - Lom - Sogndal/ Timeplan
- 611 - Solheim - Gropen - Brumunddal/ Timeplan
- 139 - Fagernes - Gol/ Timeplan
- 889 - Tynset - Telneset - Tynset/ Timeplan
- 524 - Forsetskolene - Lillehammer sk/ Timeplan
- 675 - Stange-Romedal-Ilseng-Hamar/ Timeplan
- 541 - Myrom - Lillehammer skysstasjo/ Timeplan
- B4 - Høgskolen i Innlandet Storhove/ Timeplan