601 - Moelv O/ Kløvstadhøgda Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Brøttum Skole | 14:22 |
Øvre Alm | 14:24 |
Almset | 14:26 |
Trettengen | 14:28 |
Kløvstad | 14:31 |
Håkenåsen | 14:33 |
Lierkrysset | 14:34 |
Trettsveen | 14:36 |
Ulvenkrysset | 14:36 |
Ringsaker Montessoriskole | 14:38 |
Nordheimkrysset | 14:38 |
Nordvang | 14:41 |
Byenkrysset | 14:42 |
Nordvang | 14:44 |
Nordheimkrysset | 14:46 |
Syljuåsrampa | 14:48 |
Hauger | 14:49 |
Sæter | 14:50 |
Ringen Rekreasjonshjem | 14:53 |
Lundehagen | 14:55 |
Vea | 14:57 |
Kilde Skole | 15:00 |
Ringsaker Sykehjem | 15:02 |
Moelv Stasjon | 15:03 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 601 (Moelv O/ Kløvstadhøgda)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 601 ruten, Moelv O/ Kløvstadhøgda, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Brøttum Skole stasjon til Moelv Stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.