673 Linje
Stange
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 673 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
673 buss (Stange) har 21 stopp som går fra Støa og slutter på Stange Skysstasjon.
Velg hvilken som helst 673 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Stange (21 stopp)
Støa
Rognstad
Haraset
Nordseth
Struperud
Stormorken
Gammelgrinda
Amundrud
Gata
Gata Nord
Starumgutua
Egerom
Muset
Korsbakken
Bryhnisvea
Reinsvoll
Nygård
Uthuskrysset
Finstad
Usthøgda
Stange Skysstasjon
673 FAQ
Når begynner 673 buss å operere?
673 buss starter å operere klokken 08:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 673 buss å gå?
673 buss slutter å operere klokken 13:20 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 673 buss?
Når kommer Stange buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Stange buss som er nærmest din plassering.
Er det en 673 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 673 buss stopp.
673 buss Rutetabell
673 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 08:00 - 13:20
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:00 - 13:20 | 156 - 164 |
ti. | 08:00 - 13:20 | 156 - 164 |
on. | 08:00 - 13:20 | 156 - 164 |
to. | 08:00 - 13:20 | 156 - 164 |
fr. | 08:00 - 13:20 | 156 - 164 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 673 (fra Støa), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 673 (Stange) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
673 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 673 (Stange) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
673 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 673 buss ruten er Støa og siste stopp er Stange Skysstasjon. 673 (Stange) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 673 har 21 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 31 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 673 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 673 buss til å ta med på reisen.
Linje 673 sanntid buss tracker
Spor linje 673 (Stange) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 673 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 673, i Norge
673 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 620 - Brumunddal - Nes - Helgøya/ Timeplan
- 851 - Rena - Åsbygda - Rena/ Timeplan
- 421 - Gjøvik-Sørbyen-Nordbyen/ Timeplan
- 634 - Brumunddal-Arneberg-Brumunddal/ Timeplan
- 222 - Otta - Dahle - Otta/ Timeplan
- 622 - Tangnesvegen - Gaupen skole/ Timeplan
- 150 - Engerdal - Trysil - E/ Timeplan
- 758 - Austmarka-Holmby-Øyermoen/ Timeplan
- 304 - Fagernes - Sanderstølen/ Timeplan
- 248 - Fryatun - Lia - Harpefoss/ Timeplan
- 605 - Gjøvik - Moelv - Brumunddal/ Timeplan
- 642 - Stavsberg - Furnes u.skole/ Timeplan
- B42 - Skysstasjonen - Kopperud/ Timeplan
- 211 - Lom - Bismo/ Timeplan
- 801 - Rena - Elverum - Tangen/ Timeplan
- 653 - Lunden skole - Heggvinvegen/ Timeplan
- B26 - Brumunddal - Hamar - Løten/ Timeplan
- 210 - Bismo - Bråtå/ Timeplan
- 602 - Lillehammer-Åsmarka-Moelv/ Timeplan
- 846 - Snerta - Engerdal skole/ Timeplan