70N Linje
Jernbanetorget - Bjørndal
Ruter
Ruter 70N buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
70N buss (Bjørndal) har 33 stopp som går fra Jernbanetorget og slutter på Bjørndal.
Velg hvilken som helst 70N buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Bjørndal (33 stopp)
Jernbanetorget
Oslo Bussterminal
Munkegata
St. Halvards Plass
Lodalen
Kværner
Eirik Raudes Vei
Furuveien
Manglerudveien
Ryenberget
Ryen T
Ryensvingen
Sandstuveien
Alléen
Smedberg
Abildsø
Lille Langerud
Langerudveien
Langerudhjemmet
Skullerud
Skullerudbakken
Skullerudkrysset
Mortensrudkrysset
Mortensrud T
Lofsrudhøgda
Brunas Vei
Blakkens Vei
Bjørnholt Øvre
Bjørnholt Skole
Nyjordet
Bjørndal Senter
Meklenborg
Bjørndal
70N FAQ
Når begynner 70N buss å operere?
70N buss starter å operere klokken 01:30 på søndag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når slutter 70N buss å gå?
70N buss slutter å operere klokken 03:30 på søndag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når ankommer 70N buss?
Når kommer Jernbanetorget - Bjørndal buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Jernbanetorget - Bjørndal buss som er nærmest din plassering.
Er det en 70N buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 70N buss stopp.
70N buss Rutetabell
70N buss rute opererer på tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag, søndag. Normale opereringstider: 01:30 - 03:30
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | 01:30 - 03:30 | 30 |
on. | 01:30 - 03:30 | 30 |
to. | 01:30 - 03:30 | 30 |
fr. | 01:30 - 03:30 | 30 |
lø. | 01:30 - 03:30 | 30 |
sø. | 01:30 - 03:30 | 30 |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 70N (fra Jernbanetorget), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 70N (Bjørndal) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
70N linje buss billettpris
Ruter 70N (Bjørndal) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
70N (Ruter)
Det første stoppet på 70N buss ruten er Jernbanetorget og siste stopp er Bjørndal. 70N (Bjørndal) opererer tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag, søndag.
Tilleggsinformasjon: 70N har 33 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 30 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 70N buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 70N buss til å ta med på reisen.
Linje 70N sanntid buss tracker
Spor linje 70N (Bjørndal) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 70N buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 70N, i Norge
70N - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 335 - Lillestrøm - Branderud/ Timeplan
- 265 - Sandvika - Nesøya - Sandvika/ Timeplan
- 210B - Slalåmveien -Mølledammen- Sandvika/ Timeplan
- 217 - Lommedalen seniorsenter/ Timeplan
- 3734 - Tømtedalen - Eidsvoll/ Timeplan
- 477 - Aurskog/Høland nord/ Timeplan
- 3172 - Hakadal - Gjelleråstoppen - Skjetten - Lillestrøm/ Timeplan
- 73 - Holmlia stasjon - Brenna/ Timeplan
- 2634 - Skugstad - Mork - Blaker skole - Sørumsand/ Timeplan
- 79 - Grorud T - Åsbråten/ Timeplan
- 295 - Guibekken - Vollen/ Timeplan
- 1N - Jernbanetorget - Ullerntoppen/ Timeplan
- 3676 - Bjørkelangen - Aurskog - Hellne - Haga - Nes vgs./ Timeplan
- 3838 - Nannestad - Engelstad - Grasmo/ Timeplan
- 91 - Jernbanetorget - Storo/ Timeplan
- 316 - Øvre Grønlia - Hanaborg - Lørenskog sentrum/ Timeplan
- 3657 - Årnes - Brauter - Framtun/ Timeplan
- 540 - Moss - Son - Vestby stasjon/ Timeplan
- 3571 - Veståsen - Ask - Kløfta - Jessheim/ Timeplan