73 Linje
Drammen-Reistad-Lierskogen
Brakar
Brakar 73 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
73 buss (Damtjern) har 28 stopp som går fra Bragernes Torg og slutter på Damtjern.
Velg hvilken som helst 73 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Damtjern (28 stopp)
Bragernes Torg
Tinghuset
Losjeplassen
Brandtenborggata
Cc Kjøpesenter
Brakerøya
Brakerøya Stasjon
Lierstranda
Rodebakken
Jensvollveien
Lierstranda 111
Frydenlund
Amtmannsvingen
Husebygata
Gullaugkrysset
Linnesbakken
Tuverudstien
Lier Stasjon
Lierkroa
Mellomveien
Sommero
Reistad
Store Reistad
Hellumsand
Stokkeveien
Utsikten
Bråtasvingen
Damtjern
73 FAQ
Når begynner 73 buss å operere?
73 buss starter å operere klokken 11:22 på søndag, torsdag.
Når slutter 73 buss å gå?
73 buss slutter å operere klokken 21:22 på lørdag.
Når ankommer 73 buss?
Når kommer Drammen-Reistad-Lierskogen Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Drammen-Reistad-Lierskogen Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Brakar 73 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag?
73 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 73 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 73 buss stopp.
73 buss Rutetabell
73 buss rute opererer på torsdag, lørdag, søndag. Normale opereringstider: 11:22 - 22:02
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
to. | 11:22 - 22:02 | 160 |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | 21:22 | Engangstur |
sø. | 11:22 - 22:02 | 160 |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 73 (fra Bragernes Torg), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 73 (Damtjern) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
73 linje buss billettpris
Brakar 73 (Damtjern) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
73 (Brakar)
Det første stoppet på 73 buss ruten er Bragernes Torg og siste stopp er Damtjern. 73 (Damtjern) opererer torsdag, lørdag, søndag.
Tilleggsinformasjon: 73 har 28 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 30 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 73 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 73 buss til å ta med på reisen.
Linje 73 sanntid Buss tracker
Spor linje 73 (Damtjern) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 73 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 73, i Norge
73 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 339 - Ål - Kvinnegardslia/ Timeplan
- 22 - Drammen busstasjon-Svingen/Andorsrud/ Timeplan
- 430 - Kongsberg - Svarstad/ Timeplan
- 362 - Hjelmen/Eikre-Trøim/ Timeplan
- 244 - Sokna-Bårnås/Øst-Veme/ Timeplan
- 21 - Tolerud-Drammen busstasjon/ Timeplan
- 210X - BrakarFlex Utstranda/ Timeplan
- 223 - Schjongslund-Hønefoss-Haugsbygd/ Timeplan
- 233 - Hønefoss-Begnamoen/Elsrud/ Timeplan
- 212 - Hønefoss-Åsa-Sundvollen/ Timeplan
- 62 - Lierbyen - Sørsdal - Sylling/ Timeplan
- 302 - Flå - Gulsvik/ Timeplan
- 361 - Gol- Grønlio/ Timeplan
- 343 - Ål - Votndalen/ Timeplan
- 306 - Liodden-Nesbyen/ Timeplan
- 412 - Kongsberg - Krekling/ Timeplan
- 137 - Skotselv - Åmot - Hokksund/ Timeplan
- 37 - Skoger-Lier/ Timeplan
- 116 - Hokksund-Skotselv/ Timeplan
- 409 - Kongsberg knutepunkt - Saggrenda/ Timeplan