37 Linje
Kniveåsen
Brakar
Brakar 37 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
37 buss (Kniveåsen) har 19 stopp som går fra Marienlyst Skole og slutter på Kniveåsen Snuplass.
37 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:10. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 37 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Kniveåsen (19 stopp)
Marienlyst Skole
Marienlyst
Rundtom
Havnegata 14
Tangen Kirke
Drammen Slip
Merket
Hans Tordsens Gate
Veveribakken
Nordbyveien 21
Hyttemesterveien
Åskollen
Furulia
Solumstua
Ospelia
Lollandkrysset
Kniveveien 31
Einar Haflans Vei
Kniveåsen Snuplass
37 FAQ
Når begynner 37 buss å operere?
37 buss starter å operere klokken 14:10 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når slutter 37 buss å gå?
37 buss slutter å operere klokken 14:10 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når ankommer 37 buss?
Når kommer Kniveåsen Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Kniveåsen Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Brakar 37 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag?
37 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 37 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 37 buss stopp.
37 buss Rutetabell
37 buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, fredag. Normale opereringstider: 14:10
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:10 | Engangstur |
ti. | 14:10 | Engangstur |
on. | 14:10 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 14:10 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 37 (fra Marienlyst Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 37 (Kniveåsen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
37 linje buss billettpris
Brakar 37 (Kniveåsen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
37 (Brakar)
Det første stoppet på 37 buss ruten er Marienlyst Skole og siste stopp er Kniveåsen Snuplass. 37 (Kniveåsen) opererer mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 37 har 19 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 17 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 37 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 37 buss til å ta med på reisen.
Linje 37 sanntid Buss tracker
Spor linje 37 (Kniveåsen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 37 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 37, i Norge
37 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 21 - Tolerud-Drammen busstasjon/ Timeplan
- 62 - Lierbyen - Sørsdal - Sylling/ Timeplan
- 110 - Vikersund - Noresund/ Timeplan
- 303 - Nesbyen-Gårnås-Svenkerud/ Timeplan
- 200 - Hønefoss-Oslo/ Timeplan
- 133 - Vestfossen - Darbu - Hakavik/ Timeplan
- 361 - Gol- Grønlio/ Timeplan
- 125 - Hokksund - Harakollen/ Timeplan
- 338 - Ål-Liagardane/ Timeplan
- 113 - Hatle - Modum Bad - Åmot/ Timeplan
- 332 - Flå-Gol-Geilo/ Timeplan
- 14 - Underlia - Strøtvet/ Timeplan
- 362 - Hjelmen/Eikre-Trøim/ Timeplan
- 221 - Hønefoss-Jevnaker via Haug/ Timeplan
- 169 - Lierbyen - Oslo/ Timeplan
- 121 - Knivedalen - Skotselv/ Timeplan
- 118 - Hokksund - Røren - Sundet/ Timeplan
- 22 - Drammen busstasjon-Svingen/Andorsrud/ Timeplan
- 409 - Kongsberg knutepunkt - Saggrenda/ Timeplan
- 123 - Buskerud skole - Åmot/ Timeplan