7517 Linje
Vuku - Leirådal - Vuku
AtB
AtB 7517 Bus Rutetabell og stopp (Oppdatert)
7517 Bus (Eidet) har 20 stopp som går fra Vuku Skole og slutter på Eidet.
7517 Bus tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 13:40. Driftsdager denne uken: onsdag.
Velg hvilken som helst 7517 Bus stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Eidet (20 stopp)
Vuku Skole
Vuku
Efskin
Lundskin
Stubskin
Reppe
Leirådal
Fåra Nedre
Fåra Øvre
Skjefte
Jermstad
Ogstad
Sørenget
Lyng
Haga
Kråg
Eklo
Volen
Elverum
Eidet
7517 FAQ
Når begynner 7517 Bus å operere?
7517 Bus starter å operere klokken 13:40 på onsdag.
Når slutter 7517 Bus å gå?
7517 Bus slutter å operere klokken 13:40 på onsdag.
Når ankommer 7517 Bus?
Når kommer Vuku - Leirådal - Vuku Bus? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Vuku - Leirådal - Vuku Bus som er nærmest din plassering.
Er det en 7517 Bus stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 7517 Bus stopp.
7517 Bus Rutetabell
7517 Bus rute opererer på onsdag. Normale opereringstider: 13:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | 13:40 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB Bus Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 7517 (fra Vuku Skole), inkludert sanntidsinformasjon, Bus-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 7517 (Eidet) og følg Bus mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
7517 linje Bus billettpris
AtB 7517 (Eidet) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
7517 (AtB)
Det første stoppet på 7517 Bus ruten er Vuku Skole og siste stopp er Eidet. 7517 (Eidet) opererer onsdag.
Tilleggsinformasjon: 7517 har 20 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 35 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, Bus i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 7517 Bus stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og Bus rutetabell for 7517 Bus til å ta med på reisen.
Linje 7517 sanntid Bus tracker
Spor linje 7517 (Eidet) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 7517 Bus tracker eller en live AtB Bus trackerapp slik at du aldri blir for sen til Bus.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for Subway, Light Rail, Train, Bus, Ferry eller Cable Car for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle Bus, inkludert linje 7517, i Norge
7517 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 7424 - Åsenfjorden - Åsen/ Timeplan
- 90 - Stjørdal stasjon - Terrassehus/ Timeplan
- 5908 - Strand - Åsegg/ Timeplan
- 7110 - Devika - Røyrvik/ Timeplan
- 217 - Flakk- Lund/ Timeplan
- 5212 - Sistranda - Uttian - Dyrøy/ Timeplan
- 7518 - Vuku skole - Sør Vera/ Timeplan
- 7808 - Bangsund/ Timeplan
- 7205 - Oksål > Vist > Akset/ Timeplan
- 52 - Skytterbanen- Lundåsen- Kattem - Heimdal - Flatåsen - Byåsen - St. Olavs Hospital/ Timeplan
- 552 - Vanvikan - Rissa/ Timeplan
- 615 - Røyrvik - Skorovatn - Grong/ Timeplan
- 7603 - Måneset - Rørvik/ Timeplan
- 640 - Levanger - Steinkjer/ Timeplan
- 53 - Lundåsen- Heimdal- Saupstad- Flatåsen- Hallset- Ila- Sentrum- Sandmoen/ Timeplan
- 635 - Verdal - Levanger (- Frosta)/ Timeplan
- 430 - Trondheim - Stjørdal - Selbu - (Tydal)/ Timeplan
- 7908 - Høylandet - Grong/ Timeplan
- 311 - Stjørdal - Trondheim/ Timeplan
- 7402 - Elihu - Nesheim - Neset - Gjem/ Timeplan