793 Linje
Flisa buss.st-Braskereidfoss
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 793 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
793 buss (Gjesåsen - Braskereidfoss) har 33 stopp som går fra Åsnes Ungdomsskole og slutter på Braskereidfoss Rv. 2.
793 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 15:25. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Velg hvilken som helst 793 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Gjesåsen - Braskereidfoss (33 stopp)
Åsnes Ungdomsskole
Åsnes Rådhus
Flisa Busstasjon
Kravdalen
Sararud
Holm
Kjellmyra
Karlottkrysset
Framås
Moskog
Smørbøl
Kornstad
Røsen
Skybakk Gjesåsen
Skyvang Handel
Kverngutua
Borge
Glorviksåsen
Kvernhaugen
Nordermoen
Smedbakken
Hasla
Kvernland
Hasla Skole
Stuterud
Ranum Mat
Skjæret
Bredalen
Holen
Tøråsen Grendehus
Strandli Handel
Nordhagen Skole
Braskereidfoss Rv. 2
793 FAQ
Når begynner 793 buss å operere?
793 buss starter å operere klokken 15:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når slutter 793 buss å gå?
793 buss slutter å operere klokken 15:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når ankommer 793 buss?
Når kommer Flisa buss.st-Braskereidfoss Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Flisa buss.st-Braskereidfoss Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Innlandstrafikk 793 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
793 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 793 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 793 buss stopp.
793 buss Rutetabell
793 buss rute drifter på mandag til torsdag. Ordinære rutetider: 15:25
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 15:25 | Engangstur |
ti. | 15:25 | Engangstur |
on. | 15:25 | Engangstur |
to. | 15:25 | Engangstur |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 793 (fra Åsnes Ungdomsskole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 793 (Gjesåsen - Braskereidfoss) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
793 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 793 (Gjesåsen - Braskereidfoss) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
793 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 793 buss ruten er Åsnes Ungdomsskole og siste stopp er Braskereidfoss Rv. 2. 793 (Gjesåsen - Braskereidfoss) opererer mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Tilleggsinformasjon: 793 har 33 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 68 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 793 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 793 buss til å ta med på reisen.
Linje 793 sanntid Buss tracker
Spor linje 793 (Gjesåsen - Braskereidfoss) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 793 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 793, i Norge
793 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 693 - Løten - Nordbygda - Løten/ Timeplan
- 832 - Jordet - Eltdalen/ Timeplan
- 872 - Alvdal - Måntrøen - Tynset/ Timeplan
- 544 - Øyer ungdomsskole Lundstad - Ø/ Timeplan
- 763 - Kongsv. montes. - Kongsvinger/ Timeplan
- 454 - Brandbu-Hennung/ Timeplan
- 455 - Gran-Moen-Brandbu/ Timeplan
- 466 - Lunner-Mylla-Grua/ Timeplan
- 490 - Dokka-Sandmoen/ Timeplan
- 615 - Brumunddal-Rudshøgda-Moelv/ Timeplan
- 669 - Brynisvea-Arneberg-Steinerskol/ Timeplan
- 424 - Gjøvik-Nordenga/ Timeplan
- 451 - Gran-Lunner-Grindvoll-Jevnaker/ Timeplan
- 871 - Folldal - Rykroken/ Timeplan
- 613 - Brumunddal - Gaupen/ Timeplan
- 626 - Stavsjø-Grefsheimvegen-Tingnes/ Timeplan
- 813 - Søbakken - Elverum ungdomsskoe/ Timeplan
- 485 - Hov-Hasvoldseter-Gjøvik/ Timeplan
- 676 - Åsbygda - Romedal/ Timeplan
- 767 - Kirkenær - Svullrya/ Timeplan