746 Linje
Helgesen-Brandval-Roverud-Kong
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 746 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
746 buss (Kongsvinger) har 17 stopp som går fra Brandval Skole og slutter på Kongsvingerhallen.
746 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:48. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 746 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Kongsvinger (17 stopp)
Brandval Skole
Brandval
Hov
Vinger Hotell
Anna Qvams Veg
Kongsvinger Stasjon Glommengata
Rema 1000 Kurudsand
Marikollen Skole
Øvre Badstuvegen
Kløverbakken
Blomstervegen 72
Blomstervegen 59
Blomstervegen 24
Øvre Badstuvegen
Kongsvinger Rådhus
Kongsvinger Svømmehall
Kongsvingerhallen
746 FAQ
Når begynner 746 buss å operere?
746 buss starter å operere klokken 07:48 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 746 buss å gå?
746 buss slutter å operere klokken 07:48 på mandag, tirsdag, fredag.
Når ankommer 746 buss?
Når kommer Helgesen-Brandval-Roverud-Kong buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Helgesen-Brandval-Roverud-Kong buss som er nærmest din plassering.
Er det en 746 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 746 buss stopp.
746 buss Rutetabell
746 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:48
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:48 | Engangstur |
ti. | 07:48 | Engangstur |
on. | 07:48 - 13:05 | 317 |
to. | 07:48 - 13:05 | 317 |
fr. | 07:48 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 746 (fra Brandval Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 746 (Kongsvinger) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
746 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 746 (Kongsvinger) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
746 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 746 buss ruten er Brandval Skole og siste stopp er Kongsvingerhallen. 746 (Kongsvinger) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 746 har 17 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 33 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 746 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 746 buss til å ta med på reisen.
Linje 746 sanntid buss tracker
Spor linje 746 (Kongsvinger) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 746 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 746, i Norge
746 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 120 - Kongsvinger - Charlottenberg/ Timeplan
- 443 - Skreia-Kapp-Lena/ Timeplan
- 662 - Hamar katedralskole - sentrum/ Timeplan
- B81 - Bogeråsen - Rasta/ Timeplan
- 332 - Storrustemoen-Hedalen/ Timeplan
- 497 - Skartlia-Svingstad-Torpa skole/ Timeplan
- 765 - Finnskogen montes. - Øyermoen/ Timeplan
- 624 - Stavsjø-Solhaug-Kise-Hol/ Timeplan
- 445 - Lena-Kjølsethsvea-Skreia usk/ Timeplan
- 110 - Gjøvik - Dokka - Fagernes/ Timeplan
- 887 - Tynset - Fåset - Tynset/ Timeplan
- 734 - Skotterud-Smedtorpet/ Timeplan
- 708 - Sand - Bunes -Skarnes/ Timeplan
- 735 - Skotterud-Tobøl-Vestmarka/ Timeplan
- 820 - Elverum - Hernes - Hovindberge/ Timeplan
- 248 - Fryatun - Lia - Harpefoss/ Timeplan
- 793 - Flisa buss.st-Braskereidfoss/ Timeplan
- 771 - Grue skole - Namnå - Grue skoe/ Timeplan
- 523 - Svingvoll Østringsvegen - Fors/ Timeplan
- 682 - Nyhuset - Breidablikk - Stange/ Timeplan