839 Linje
Jordet - Osen
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 839 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
839 buss (Jordet - Trysil) har 28 stopp som går fra Osen Sentrum og slutter på Innbygda Skole.
839 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:49. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Velg hvilken som helst 839 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Jordet - Trysil (28 stopp)
Osen Sentrum
Osdalskrysset
Sandvik
Tenåsvegen
Baggroa
Brøgrenda
Kjølset
Slettås
Grønsjøbrenden
Nyhus Grønsjøbrenden
Hatten
Skogsrud
Skjærpostkassa
Jordet Skole
Jordet Coop-Marked
Jordet
Ratengmoen
Øistad
Mørsøybakken
Bekkvang
Skogheim Buflod
Løvåsenkrysset
Fageråsenkrysset
Myhre
Trysil Nord
Trysil Videregående Skole
Trysilsenteret
Innbygda Skole
839 FAQ
Når begynner 839 buss å operere?
839 buss starter å operere klokken 07:49 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når slutter 839 buss å gå?
839 buss slutter å operere klokken 07:49 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når ankommer 839 buss?
Når kommer Jordet - Osen Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Jordet - Osen Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Innlandstrafikk 839 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
839 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 839 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 839 buss stopp.
839 buss Rutetabell
839 buss rute drifter på mandag til torsdag. Ordinære rutetider: 07:49
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:49 | Engangstur |
ti. | 07:49 | Engangstur |
on. | 07:49 | Engangstur |
to. | 07:49 | Engangstur |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 839 (fra Osen Sentrum), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 839 (Jordet - Trysil) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
839 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 839 (Jordet - Trysil) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
839 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 839 buss ruten er Osen Sentrum og siste stopp er Innbygda Skole. 839 (Jordet - Trysil) opererer mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Tilleggsinformasjon: 839 har 28 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 67 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 839 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 839 buss til å ta med på reisen.
Linje 839 sanntid Buss tracker
Spor linje 839 (Jordet - Trysil) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 839 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 839, i Norge
839 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 604 - Mesnali - Brøttum/ Timeplan
- 501 - Lillehammer - Sjusjøen/ Timeplan
- 621 - Jølstad - Mengshol - Stavsjø/ Timeplan
- 110 - Gjøvik - Dokka - Fagernes/ Timeplan
- B4 - Høgskolen i Innlandet Storhove/ Timeplan
- 120 - Kongsvinger - Charlottenberg/ Timeplan
- 505 - Lillehammer skysstasjon - Fors/ Timeplan
- 761 - Flisa-Kongsvinger Vestsiden)/ Timeplan
- 246 - Hundorp - Ruste - Vinstra/ Timeplan
- 135 - Tynset - Trondheim/ Timeplan
- 225 - Heidal - Sjoa - Otta/ Timeplan
- 144 - Bjorli - Otta/ Timeplan
- 521 - Forset - Tretten/ Timeplan
- 718 - Åkroken - Disenå - Skarnes/ Timeplan
- 465 - Lunner b.sk.-Roa-Oppdalen-Gran/ Timeplan
- 466 - Lunner-Mylla-Grua/ Timeplan
- 240 - Skåbu - Vinstra/ Timeplan
- 802 - Rena - Elverum/ Timeplan
- 710 - Veili - Sand - Mo/ Timeplan
- 678 - Hamar - Stange/ Timeplan