210 - Bråtå Tidsplan
onsdag og torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Skjåk Barne- Og Ungdomsskule | 14:16 | - |
Bismo | 14:16 | 15:17 |
Skamsar Bru | 14:18 | 15:18 |
Harsheim | - | 15:21 |
Kittilstad | - | 15:22 |
Skyttarhuset | 14:20 | - |
Hyrve | - | 15:25 |
Bokkodden Bru | 14:22 | - |
Veltøygarden | 14:24 | - |
Hull | - | 15:28 |
Barlund | - | 15:30 |
Åbui | 14:26 | - |
Langleite | - | 15:32 |
Nordberg Kyrkje | 14:28 | - |
Åbusgjeilen | 14:30 | - |
Nørdre Langleite | - | 15:34 |
Myrvang | 14:31 | - |
Liervegen | 14:33 | - |
Skridu Nordberg | - | 15:36 |
Myrom Gjøingslii | - | 15:38 |
Moen | - | 15:38 |
Kveom | - | 15:40 |
Furuly | 14:34 | - |
Dønfoss Camping | - | 15:42 |
Dønfoss Rv. 15 | 14:36 | - |
Søre Åmot | 14:39 | 15:45 |
Uppnosi | 14:41 | 15:47 |
Brumillom | 14:43 | 15:50 |
Våtaneset | 14:45 | 15:53 |
Søre Brenna | 14:46 | 15:54 |
Brennskogen | 14:48 | 15:56 |
Bråtåsagi | 14:50 | 15:59 |
Stulen | 14:52 | 16:00 |
Gjerdet | 14:54 | 16:03 |
Brekk | 14:55 | 16:05 |
Bjørkås Grendahus | 14:57 | 16:08 |
Mork | 15:00 | 16:11 |
Bråtå | 15:02 | 16:12 |
Næpholet | 15:05 | 16:15 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Skjåk Barne- Og Ungdomsskule | 13:15 | - |
Bismo | 13:15 | 15:17 |
Skamsar Bru | 13:17 | 15:18 |
Harsheim | - | 15:21 |
Kittilstad | - | 15:22 |
Skyttarhuset | 13:19 | - |
Hyrve | - | 15:25 |
Bokkodden Bru | 13:21 | - |
Veltøygarden | 13:23 | - |
Hull | - | 15:28 |
Barlund | - | 15:30 |
Åbui | 13:25 | - |
Langleite | - | 15:32 |
Nordberg Kyrkje | 13:27 | - |
Åbusgjeilen | 13:29 | - |
Nørdre Langleite | - | 15:34 |
Myrvang | 13:30 | - |
Liervegen | 13:32 | - |
Skridu Nordberg | - | 15:36 |
Myrom Gjøingslii | - | 15:38 |
Moen | - | 15:38 |
Kveom | - | 15:40 |
Furuly | 13:33 | - |
Dønfoss Camping | - | 15:42 |
Dønfoss Rv. 15 | 13:35 | - |
Søre Åmot | 13:38 | 15:45 |
Uppnosi | 13:40 | 15:47 |
Brumillom | 13:42 | 15:50 |
Våtaneset | 13:44 | 15:53 |
Søre Brenna | 13:45 | 15:54 |
Brennskogen | 13:47 | 15:56 |
Bråtåsagi | 13:49 | 15:59 |
Stulen | 13:51 | 16:00 |
Gjerdet | 13:53 | 16:03 |
Brekk | 13:54 | 16:05 |
Bjørkås Grendahus | 13:56 | 16:08 |
Mork | 13:59 | 16:11 |
Bråtå | 14:01 | 16:12 |
Næpholet | 14:03 | 16:15 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 210 (Bråtå)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 210 ruten, Bråtå, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Skjåk Barne- Og Ungdomsskule stasjon til Næpholet stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.