883 Linje
Tonstad - Øvre Sirdal
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 883 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
883 buss (Øvre Sirdal) har 23 stopp som går fra Tonstad Sentrum og slutter på Ådneram.
883 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 16:20. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 883 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Øvre Sirdal (23 stopp)
Tonstad Sentrum
Tjomli
Rekevik
Seland
Bjunes
Hompland
Guddal Bru
Lindeland
Lunde
Ousdal
Åmli
Dorga
Handeland
Tjørhom
Svartevatn
Ålsheia
Sinnes Fjellstue
Sinnes
Haugen
Kvæven
Fidjeland
Suleskar
Ådneram
883 FAQ
Når begynner 883 buss å operere?
883 buss starter å operere klokken 16:20 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 883 buss å gå?
883 buss slutter å operere klokken 16:20 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 883 buss?
Når kommer Tonstad - Øvre Sirdal buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Tonstad - Øvre Sirdal buss som er nærmest din plassering.
Er det en 883 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 883 buss stopp.
883 buss Rutetabell
883 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 16:20
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 16:20 | Engangstur |
ti. | 16:20 | Engangstur |
on. | 16:20 | Engangstur |
to. | 16:20 | Engangstur |
fr. | 16:20 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 883 (fra Tonstad Sentrum), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 883 (Øvre Sirdal) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
883 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 883 (Øvre Sirdal) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
883 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 883 buss ruten er Tonstad Sentrum og siste stopp er Ådneram. 883 (Øvre Sirdal) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 883 har 23 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 64 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 883 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 883 buss til å ta med på reisen.
Linje 883 sanntid buss tracker
Spor linje 883 (Øvre Sirdal) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 883 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 883, i Norge
883 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 234 - Røyskår - Lyngdal/ Timeplan
- 245 - Naglestadheia-Byremo/ Timeplan
- 414 - Konsmo - Byremo/ Timeplan
- 165 - Vegårshei-Risør/ Timeplan
- 2174 - Amfenes - Lunde/ Timeplan
- 145 - Grimstad-Rønnes/ Timeplan
- 2175 - Stokkeland - Tunballen skole/ Timeplan
- 100D - Arendal-Kristiansand direkte/ Timeplan
- N3 - Slettheia-Søm/ Timeplan
- 1920 - Skolebusser Asdal og Rykene/ Timeplan
- 220 - Øyslebø-Bjerland/ Timeplan
- 42 - Tangvall - Langenes/ Timeplan
- 1940 - Skolebusser Eide og Holvika/ Timeplan
- 2120 - Bjørndalssletta-Presteheia sk/ Timeplan
- 36 - Birkeland-Tveit-Kristiansand/ Timeplan
- 242 - Skeie-Snartemo/ Timeplan
- 56 - Rona - Odderhei/ Timeplan
- 226 - Vanse-Nesheim-Hananger-Farsund/ Timeplan
- 1926 - Skolebusser Froland og Mykland/ Timeplan
- 35 - Kristiansand - Brattvollsheia/ Timeplan