N281 Linje
Strandgata terminal - Bleikemyr
Kolumbus
Kolumbus N281 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
N281 buss (Bleikemyr) har 17 stopp som går fra Strandgata Terminal og slutter på Bleikemyr.
Velg hvilken som helst N281 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Bleikemyr (17 stopp)
Strandgata Terminal
Strandgata/Torggata
Bytunet
Edda Kino
Øvregata
Oddagata
Lotheparken
Rekavikgata
Gard
Dukkelunden
Kvala
Kvalatre
Svennahaugen
Stølen
Bevertunet
Bjørnevegen
Bleikemyr
N281 FAQ
Når begynner N281 buss å operere?
N281 buss starter å operere klokken 01:15 på fredag, lørdag.
Når slutter N281 buss å gå?
N281 buss slutter å operere klokken 02:15 på fredag.
Når ankommer N281 buss?
Når kommer Strandgata terminal - Bleikemyr buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Strandgata terminal - Bleikemyr buss som er nærmest din plassering.
Er det en N281 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste N281 buss stopp.
N281 buss Rutetabell
N281 buss rute opererer i helgene. Vanlige åpningstider: 01:15 - 02:15
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 01:15 - 02:15 | 60 |
lø. | 01:15 - 03:15 | 60 |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på N281 (fra Strandgata Terminal), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av N281 (Bleikemyr) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
N281 linje buss billettpris
Kolumbus N281 (Bleikemyr) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
N281 (Kolumbus)
Det første stoppet på N281 buss ruten er Strandgata Terminal og siste stopp er Bleikemyr. N281 (Bleikemyr) opererer fredag, lørdag.
Tilleggsinformasjon: N281 har 17 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 11 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste N281 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for N281 buss til å ta med på reisen.
Linje N281 sanntid buss tracker
Spor linje N281 (Bleikemyr) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje N281 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje N281, i Norge
N281 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- SK1908 - Varhaug skule - Madland/ Timeplan
- 16 - Olav Vs gate - Madlasandnes/ Timeplan
- SK0613 - Rabinowitzparken - Ystadvegen/ Timeplan
- 14 - Stokka kirke - Olav Vs gate/ Timeplan
- 46 - Høle barne- og ungdomsskule - Hogstadkrossen nord/ Timeplan
- SK3412 - Vinjar skule - Herabakka/ Timeplan
- SK1406 - Vikeså skule - Vinningland/ Timeplan
- 62 - Sandnes bussterminal Ruten - Bryne stasjon/ Timeplan
- SK3304 - Kleppakrossen - Ingvaldstad/ Timeplan
- 151 - Sand skule - Ropeid kai/ Timeplan
- X31 - Stavanger bussterminal - Godesetdalen/ Timeplan
- SK4647 - Aksdal bussterminal - Tysværvåg barne- og ungdomsskule/ Timeplan
- 28 - Forus nord - Kleivane snuplass/ Timeplan
- 36 - Harestad skole - Tunge/ Timeplan
- SK4646 - Garhaug snuplass - Vardafjellhallen/ Timeplan
- X76 - Kvadrat - Randaberg sentrum/ Timeplan
- SK3007 - Fjelltun skole - Oanes kai/ Timeplan
- SK4921 - Kopervik skole - Løkjen nord/ Timeplan
- N96 - Sandnes bussterminal Ruten - Breivik/ Timeplan
- SK4923 - Spanne transformatorstasjon - Vormedal ungdomsskole/ Timeplan