SK1110 Linje
Lagård - Hauge i Dalane
Kolumbus
Kolumbus SK1110 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
SK1110 buss (Hauge I Dalane Via Hestnes) har 32 stopp som går fra Lagård og slutter på Hauge I Dalane.
SK1110 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:40. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst SK1110 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Hauge I Dalane Via Hestnes (32 stopp)
Lagård
Dalane Vgs.
Sjukehusveien
Egersund Stasjon
Jernbaneveien
Vågsgata
Egersund Bussterminal
Nytorget
Årstaddalen
Samfundets Skole
Hoveræget
Vierveien
Lyngveien
Myrullveien
Blåsenborg
Rindaveien
Låvabakken
Lyngtangen
Lygremarka Sør
Lygremarka Nord
Dyrnesveien
Åseveien
Hadland
Nodland
Søndre Svanesvei
Grastveit
Stapnesveien
Lædreveien
Mongveien
Saurdal
Yx Hauge I Dalane
Hauge I Dalane
SK1110 FAQ
Når begynner SK1110 buss å operere?
SK1110 buss starter å operere klokken 14:40 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter SK1110 buss å gå?
SK1110 buss slutter å operere klokken 14:40 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer SK1110 buss?
Når kommer Lagård - Hauge i Dalane buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Lagård - Hauge i Dalane buss som er nærmest din plassering.
Er det en SK1110 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste SK1110 buss stopp.
SK1110 buss Rutetabell
SK1110 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 14:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:40 | Engangstur |
ti. | 14:40 | Engangstur |
on. | 14:40 | Engangstur |
to. | 14:40 | Engangstur |
fr. | 14:40 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på SK1110 (fra Lagård), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av SK1110 (Hauge I Dalane Via Hestnes) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
SK1110 linje buss billettpris
Kolumbus SK1110 (Hauge I Dalane Via Hestnes) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
SK1110 (Kolumbus)
Det første stoppet på SK1110 buss ruten er Lagård og siste stopp er Hauge I Dalane. SK1110 (Hauge I Dalane Via Hestnes) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: SK1110 har 32 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 46 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste SK1110 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for SK1110 buss til å ta med på reisen.
Linje SK1110 sanntid buss tracker
Spor linje SK1110 (Hauge I Dalane Via Hestnes) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje SK1110 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje SK1110, i Norge
SK1110 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- SK3413 - Vinjar skule - Sukka/ Timeplan
- 83 - Østebrød sør - Egersund bussterminal/ Timeplan
- SK2003 - Kleppelunden skule - Bryne stasjon/ Timeplan
- H2 - Egersund bussterminal - Vikeså skule/ Timeplan
- 243 - Loten - Skudenesgata/ Timeplan
- SK4649 - Kårstø ved Susort - Tysværvåg barne- og ungdomsskule/ Timeplan
- SK1408 - Vikeså skule - Gravdal/ Timeplan
- SK4650 - Haugsneset kryss - Tysværvåg barne- og ungdomsskule/ Timeplan
- SK1406 - Vikeså skule - Vinningland/ Timeplan
- 226 - Norheim bussterminal - Våga kai/ Timeplan
- 13 - Olav Vs gate - Godalen/ Timeplan
- SK1410 - Bjerkreim skule - Tjørn/ Timeplan
- SK4924 - Hordaplass - Aksnes kryss/ Timeplan
- X73 - Kvadrat - Lassaveien/ Timeplan
- 88 - Hovland - Hauge i Dalane/ Timeplan
- 15 - Mekjarvik kai - Jernbaneveien/ Timeplan
- SK2007 - Kleppelunden skule - Orrevegen 630/ Timeplan
- SK6010 - Skjold skule - Raunes/ Timeplan
- SK2004 - Skjæveland bru - Bore skule/ Timeplan
- SK1402 - Vikeså skule - Veen/ Timeplan