10 - Stavanger Via Vikevåg Skule Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Østhusvik | 07:42 |
Østhusvik Grendahus | 07:43 |
Pakkerikrossen | 07:45 |
Vikevåg Skule | 07:49 |
Vikevåg Kai | 07:52 |
Daleveien | 07:53 |
Vik | 07:54 |
Rennesøy Brannstasjon | 07:55 |
Bergjekrysset | 07:56 |
Askjekrysset | 08:00 |
Sokn Bussterminal | 08:03 |
Harestad E39 | 08:08 |
Finnestadkrysset | 08:10 |
Kvitmyrveien | 08:11 |
Høyehaugen | 08:12 |
Høyebakken | 08:14 |
Tastatorget | 08:15 |
Myrveien | 08:18 |
Fartein Valens Vei | 08:20 |
Erika Nissens Vei | 08:22 |
Lassakroken | 08:23 |
Eiganesveien | 08:24 |
Mosvannsparken | 08:26 |
Holbergs Gate | 08:27 |
St. Svithuns Plass | 08:29 |
Kannik | 08:30 |
Kolumbus Bus timeplan - 10 (Stavanger Via Vikevåg Skule)
Kolumbus Bus timeplan for 10 ruten, Stavanger Via Vikevåg Skule, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Østhusvik stasjon til Olav Vs Gate stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.
10 Alternative Retninger Tidsplaner
- 10 timeplan - Østhusvik
- 10 timeplan - Rennesøy Via Randaberg
- 10 timeplan - Stavanger
- 10 timeplan - Sokn
- 10 timeplan - Sokn
- 10 timeplan - Ask
- 10 timeplan - Vikevåg
- 10 timeplan - Stavanger Via Stokkaveien
- 10 timeplan - Pakkerikrossen Ved Østhusvik
- 10 timeplan - Stavanger Via Randaberg
- 10 timeplan - Rennesøy
- 10 timeplan - Stavanger Via Randaberg Vgs.