139 - Hokksund Stasjon Tidsplan
tirsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Åmot Skysstasjon | 15:25 |
Enger | 15:26 |
Skillebekk | 15:29 |
Verp | 15:30 |
Ødeverp | 15:32 |
Grinna | 15:33 |
Leversby | 15:35 |
Fjæringstad | 15:38 |
Osa | 15:40 |
Knivedalen | 15:42 |
Nedre Dramdalsvei | 15:43 |
Skotselv Kryss | 15:45 |
Skotselv Butikken | 15:46 |
Kopperudveien | 15:47 |
Røgebergkrysset | 15:48 |
Tregata | 15:49 |
Hære Bru | 15:50 |
Bakke Kirke | 15:51 |
Stormoen | 15:54 |
Steinhoggeriet | 15:55 |
Burud | 15:58 |
Burud Butikken | 16:00 |
Bergli | 16:02 |
Karlsen Skotsmoen | 16:04 |
Smeden Skotsmoen | 16:06 |
Varlokrysset | 16:07 |
Skotsmoen | 16:08 |
Børres Bilhjelp | 16:09 |
Øvre Hoen | 16:11 |
Bråtebakken | 16:11 |
Bråtenfeltet | 16:12 |
Kantum Bru | 16:14 |
Hokksund Brannstasjon | 16:15 |
Sundmoen | 16:15 |
Hokksund Auto | 16:15 |
Brugata Hokksund | 16:17 |
Øvre Eiker Rådhus | 16:17 |
Hokksund Stasjon | 16:18 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Loesmoen Butikken | 14:20 |
Stubben Loesmoen | 14:21 |
Hokksund Stasjon | 14:23 |
Veiavangen Skole | 14:07 |
Veiatun | 14:07 |
Mjøndalen Kirke | 14:08 |
Rådhusgata | 14:08 |
Bruenden Mjøndalen | 14:09 |
Kilen Steinberg | 14:11 |
Kilenveien | 14:12 |
Bråtan Steinberg | 14:13 |
Steinberg Skole | 14:13 |
Steinberg Stasjon | 14:15 |
Temtemoveien | 14:16 |
Steinberg Idrettsplass | 14:17 |
Vinkelveien | 14:19 |
Brakar Bus timeplan - 139 (Hokksund Stasjon)
Brakar Bus timeplan for 139 ruten, Hokksund Stasjon, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Loesmoen Butikken stasjon til Vinkelveien stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 139, fra Loesmoen Butikken til Vinkelveien, daglig ved midnatt.
139 Alternative Retninger Tidsplaner
- 139 timeplan - Eiker Vgs
- 139 timeplan - Hønefoss Via Vikersund
- 139 timeplan - Lier Vgs
- 139 timeplan - Åssiden Vgs
- 139 timeplan - Eikli
- 139 timeplan - Fevang
- 139 timeplan - St.Hallvard Vgs
- 139 timeplan - Hønefoss Via Hokksund
- 139 timeplan - Bragernes Torg
- 139 timeplan - Skogen Mjøndalen
- 139 timeplan - Vinnesbråtan
- 139 timeplan - Hokksund Stasjon
- 139 timeplan - Åmot Skysstasjon