139 - Eiker Vgs Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Åssiden Vgs. | 07:37 | - |
Drammen Travbane | 07:38 | - |
Vinnesbråtan | 07:39 | - |
Wøllo | 07:42 | - |
Ulverud | 07:43 | - |
Solberg Skole | 07:44 | - |
Hågenstad | 07:46 | - |
Austad | 07:47 | - |
Fevang | 07:49 | 07:48 |
Henriksbakken | 07:50 | 07:49 |
Nedre Eiker Kirke | 07:52 | 07:50 |
Stenseth | 07:53 | 07:52 |
Ødegården | 07:55 | 07:53 |
Prestealleen | 07:56 | 07:55 |
Eknes Skole | 07:58 | 07:56 |
Kjøsterud Allé | 07:59 | 07:57 |
Krokstad Skole | 08:00 | 07:58 |
Stenberghaugen | 08:01 | 08:00 |
Horgenlia | 08:04 | 08:03 |
Horgen | 08:06 | 08:04 |
Eikerstua | 08:08 | 08:06 |
Haga Lerberg | 08:10 | 08:08 |
Lerbergkrysset | 08:12 | 08:10 |
Hokksund Skole | 08:13 | 08:11 |
Hokksund Hotellet | 08:14 | 08:12 |
Eiker Vgs. | 08:15 | 08:14 |
Brakar Bus timeplan - 139 (Eiker Vgs)
Brakar Bus timeplan for 139 ruten, Eiker Vgs, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Åssiden Vgs. stasjon til Eiker Vgs. stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 139, fra Åssiden Vgs. til Eiker Vgs., daglig ved midnatt.
139 Alternative Retninger Tidsplaner
- 139 timeplan - Hønefoss Via Vikersund
- 139 timeplan - Lier Vgs
- 139 timeplan - Åssiden Vgs
- 139 timeplan - Eikli
- 139 timeplan - Fevang
- 139 timeplan - St.Hallvard Vgs
- 139 timeplan - Hønefoss Via Hokksund
- 139 timeplan - Bragernes Torg
- 139 timeplan - Skogen Mjøndalen
- 139 timeplan - Vinnesbråtan
- 139 timeplan - Hokksund Stasjon
- 139 timeplan - Hokksund Stasjon
- 139 timeplan - Åmot Skysstasjon