224 - Haugsbygd Skole Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Hønefoss Sentrum | 07:40 |
Storgata | 07:41 |
Eikli | 07:42 |
Dalsbråten | 07:44 |
Ringerike Sykehus E16 | 07:46 |
Trøgstad | 07:49 |
Hønensvingen | 07:51 |
Tandbergmoveien | 07:53 |
Lisletta | 07:55 |
Gullerud | 07:57 |
Kullerud | 07:58 |
Borger | 08:01 |
Haug Senter | 08:03 |
Haugsbygd Skole | 08:04 |
Brakar Bus timeplan - 224 (Haugsbygd Skole)
Brakar Bus timeplan for 224 ruten, Haugsbygd Skole, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Hønefoss Sentrum stasjon til Haugsbygd Skole stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.