224 - Smeden Via Lisletta Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 |
---|---|---|---|---|---|
Hønefoss Sentrum | 12:00 | 13:00 | 13:50 | 14:40 | 15:45 |
Storgata | 12:00 | 13:00 | 13:50 | 14:40 | 15:46 |
Eikli | 12:02 | 13:02 | 13:52 | 14:42 | 15:47 |
Dalsbråten | 12:03 | 13:03 | 13:53 | 14:43 | 15:49 |
Ringerike Sykehus E16 | 12:05 | 13:05 | 13:55 | 14:45 | 15:51 |
Trøgstad | 12:07 | 13:07 | 13:57 | 14:47 | 15:54 |
Hønensvingen | 12:09 | 13:09 | 13:59 | 14:49 | 15:56 |
Tandbergmoveien | 12:11 | 13:11 | 14:01 | 14:51 | 15:58 |
Lisletta | 12:13 | 13:13 | 14:03 | 14:53 | 16:00 |
Gullerud | 12:14 | 13:14 | 14:04 | 14:54 | 16:02 |
Kullerud | 12:15 | 13:15 | 14:05 | 14:55 | 16:03 |
Borger | 12:17 | 13:17 | 14:07 | 14:57 | 16:06 |
Klækken Hotell | 12:19 | 13:19 | 14:09 | 14:59 | 16:08 |
Færdenmarka | 12:20 | 13:20 | 14:10 | 15:00 | 16:10 |
Furuseth | 12:22 | 13:22 | 14:12 | 15:02 | 16:11 |
Smeden | 12:23 | 13:23 | 14:13 | 15:03 | 16:12 |
Brakar Bus timeplan - 224 (Smeden Via Lisletta)
Brakar Bus timeplan for 224 ruten, Smeden Via Lisletta, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Hønefoss Sentrum stasjon til Smeden stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.