243 - Hønefoss Sentrum Tidsplan
tirsdag til torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Veien | 07:50 | 14:25 |
Sagatun | 07:52 | - |
Veienmoen | 07:54 | - |
Meieriet Undergang | 07:56 | - |
Meieriet | 08:01 | - |
Veien Skole | 07:59 | - |
Hønefoss Sentrum | - | 14:26 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Veien | 07:50 | 13:20 |
Sagatun | 07:52 | - |
Veienmoen | 07:54 | - |
Meieriet Undergang | 07:56 | - |
Meieriet | 08:01 | - |
Veien Skole | 07:59 | - |
Hønefoss Sentrum | - | 13:21 |
Brakar Bus timeplan - 243 (Hønefoss Sentrum)
Brakar Bus timeplan for 243 ruten, Hønefoss Sentrum, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Veien stasjon til Hønefoss Sentrum stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.