243 - Gythemoen Tidsplan
tirsdag og fredag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Veien Skole | 12:20 |
Veienmarka Ungdomsskole | 12:20 |
Veigin | 12:21 |
Sagatun | 12:22 |
Ringen | 12:22 |
Veienkroken | 12:23 |
Veienmoen | 12:24 |
Høybyveien | 12:25 |
Vinteroveien | 12:25 |
Meieriet Undergang | 12:27 |
Meieriet | 12:27 |
Svarverudveien | 12:29 |
Follum Fabrikker | 12:30 |
Arne B. Bangsvei | 12:31 |
Begnamoen Nedre | 12:32 |
Begnamoen Øvre | 12:34 |
Follummoveien | 12:35 |
Pukkverket | 12:37 |
Gythemoen | 12:39 |
Brakar Bus timeplan - 243 (Gythemoen)
Brakar Bus timeplan for 243 ruten, Gythemoen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Veien Skole stasjon til Gythemoen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.