246 - Haugesund Via Vardafjell Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Amdal | 06:20 |
Nedstrand Kai | 06:22 |
Stuvik | 06:23 |
Baustad | 06:25 |
Hinderåvåg | 06:28 |
Hella | 06:29 |
Bjelland Kryss | 06:31 |
Muslandvåg | 06:33 |
Leiranger | 06:36 |
Klungtveit | 06:38 |
Espevik Kryss | 06:40 |
Sandvik | 06:42 |
Yrkje | 06:46 |
Lindanger | 06:48 |
Skjoldastraumen | 06:50 |
Haugen | 06:52 |
Dueland | 06:54 |
Stakland | 06:56 |
Aukland | 06:57 |
Brattestøkrossen | 06:58 |
Skydningsåsen | 07:00 |
Søvik | 07:02 |
Søvika | 07:03 |
Ådnanes | 07:04 |
Bakke | 07:06 |
Grindafjord Feriesenter | 07:07 |
Litlaskog | 07:09 |
Grinde Garhaug | 07:11 |
Grinde Skule | 07:13 |
Hadlaland | 07:14 |
Aksdal Bussterminal | 07:17 |
Aksdalsvatnet | 07:19 |
Frakkagjerd E134 | 07:22 |
Frakkagjerdvegen | 07:23 |
Førre | 07:25 |
Førresfjorden | 07:27 |
Snauhammer | 07:29 |
Skre E134 | 07:31 |
Amanda Terminal | 07:33 |
Amanda Terminal | 07:33 |
Varden E134 | 07:36 |
Varden | 07:36 |
Hemmingstad Kultursenter | 07:38 |
Valkyriegata | 07:39 |
Rossabø Skole | 07:40 |
Storasundgata | 07:42 |
Lillesund Skole | 07:43 |
Haugesund Stadion | 07:45 |
Haugesund Bussterminal | 07:46 |
Kolumbus Bus timeplan - 246 (Haugesund Via Vardafjell)
Kolumbus Bus timeplan for 246 ruten, Haugesund Via Vardafjell, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Amdal stasjon til Haugesund Bussterminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.
246 Alternative Retninger Tidsplaner
- 246 timeplan - Haugesund
- 246 timeplan - Nedstrand Via Nes
- 246 timeplan - Brattestøkrossen Via Nes
- 246 timeplan - Espevik
- 246 timeplan - Skjoldastraumen Via Nes
- 246 timeplan - Vik
- 246 timeplan - Espevik Via Liarvåg
- 246 timeplan - Yrkje Via Frakkagjerd Ungdomsskole
- 246 timeplan - Nedstrand
- 246 timeplan - Haugesund Via Nes
- 246 timeplan - Haugesund Via Tveit Vgs.