Ukedager Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Amdal 08:45 - Nedstrand Kai 08:48 11:50 Stuvik 08:49 11:51 Baustad 08:52 11:53 Hinderåvåg 08:55 11:55 Hella 08:57 11:57 Bjelland Kryss 08:59 11:59 Muslandvåg 09:01 12:01 Leiranger 09:05 12:04 Klungtveit 09:07 12:06 Espevik Kryss 09:10 12:08 Sandvik 09:12 12:10 Yrkje 09:16 12:14 Lindanger 09:19 12:16 Skjoldastraumen 09:22 12:19 Haugen 09:24 12:21 Dueland 09:27 12:23 Stakland 09:29 12:25 Aukland 09:31 12:26 Brattestøkrossen 09:32 12:27 Skydningsåsen 09:34 12:29 Søvik 09:36 12:31 Søvika 09:38 12:32 Ådnanes 09:38 12:32 Bakke 09:40 12:34 Grindafjord Feriesenter 09:42 12:35 Litlaskog 09:43 12:36 Grinde Garhaug 09:46 12:38 Grinde Skule 09:47 12:40 Hadlaland 09:49 12:41 Aksdal Bussterminal 09:51 12:43 Aksdalsvatnet 09:53 12:45 Frakkagjerd E134 09:56 12:47 Frakkagjerdvegen 09:57 12:48 Førre 09:59 12:50 Førresfjorden 10:01 12:51 Snauhammer 10:02 12:53 Skre E134 10:04 12:55 Amanda Terminal 10:07 12:57 Amanda Terminal 10:07 12:57 Varden E134 10:09 12:59 Bøgata 10:11 13:01 Meieriet 10:12 13:03 Storasundgata 10:14 13:04 Lillesund Skole 10:14 13:04 Revmatismesykehuset 10:15 13:06 Rådhusparken 10:16 13:06 Quality Hotel Maritim 10:17 13:07 Strandgata Terminal 10:17 13:07 Strandgata/Torggata 10:18 13:08 Bytunet 10:18 13:09 Edda Kino 10:19 13:09 Øvregata 10:19 13:09 Haugesund Bussterminal 10:20 13:10
lørdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Amdal 08:45 Nedstrand Kai 08:48 Stuvik 08:49 Baustad 08:52 Hinderåvåg 08:55 Hella 08:57 Bjelland Kryss 08:59 Muslandvåg 09:01 Leiranger 09:05 Klungtveit 09:07 Espevik Kryss 09:10 Sandvik 09:12 Yrkje 09:16 Lindanger 09:19 Skjoldastraumen 09:22 Haugen 09:24 Dueland 09:27 Stakland 09:29 Aukland 09:31 Brattestøkrossen 09:32 Skydningsåsen 09:34 Søvik 09:36 Søvika 09:38 Ådnanes 09:38 Bakke 09:40 Grindafjord Feriesenter 09:42 Litlaskog 09:43 Grinde Garhaug 09:46 Grinde Skule 09:47 Hadlaland 09:49 Aksdal Bussterminal 09:51 Aksdalsvatnet 09:53 Frakkagjerd E134 09:56 Frakkagjerdvegen 09:57 Førre 09:59 Førresfjorden 10:01 Snauhammer 10:02 Skre E134 10:04 Amanda Terminal 10:07 Amanda Terminal 10:07 Varden E134 10:09 Bøgata 10:11 Meieriet 10:12 Storasundgata 10:14 Lillesund Skole 10:14 Haugesund Sjukehus 10:15 Revmatismesykehuset 10:16 Rådhusparken 10:16 Quality Hotel Maritim 10:17 Strandgata Terminal 10:17 Strandgata/Torggata 10:18 Bytunet 10:18 Edda Kino 10:19 Øvregata 10:19 Haugesund Bussterminal 10:20
søndag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Amdal 16:45 Nedstrand Kai 16:48 Stuvik 16:49 Baustad 16:52 Hinderåvåg 16:55 Hella 16:57 Bjelland Kryss 16:59 Muslandvåg 17:01 Leiranger 17:05 Klungtveit 17:07 Espevik Kryss 17:10 Sandvik 17:12 Yrkje 17:16 Lindanger 17:19 Skjoldastraumen 17:22 Haugen 17:24 Dueland 17:27 Stakland 17:29 Aukland 17:31 Brattestøkrossen 17:32 Skydningsåsen 17:34 Søvik 17:36 Søvika 17:38 Ådnanes 17:38 Bakke 17:40 Grindafjord Feriesenter 17:42 Litlaskog 17:43 Grinde Garhaug 17:46 Grinde Skule 17:47 Hadlaland 17:49 Aksdal Bussterminal 17:51 Aksdalsvatnet 17:53 Frakkagjerd E134 17:56 Frakkagjerdvegen 17:57 Førre 17:59 Førresfjorden 18:01 Snauhammer 18:03 Skre E134 18:05 Amanda Terminal 18:07 Amanda Terminal 18:08 Varden E134 18:10 Bøgata 18:13 Meieriet 18:14 Storasundgata 18:16 Lillesund Skole 18:17 Haugesund Sjukehus 18:18 Revmatismesykehuset 18:18 Rådhusparken 18:19 Quality Hotel Maritim 18:19 Strandgata Terminal 18:20 Strandgata/Torggata 18:21 Bytunet 18:22 Edda Kino 18:22 Øvregata 18:22 Haugesund Bussterminal 18:23
Kolumbus Bus timeplan - 246 (Haugesund) Kolumbus Bus timeplan for 246 ruten, Haugesund, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Amdal stasjon til Haugesund Bussterminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.
Sist oppdatert på 8. juli 2024
246 Alternative Retninger Tidsplaner