420 - Skogsskiftet Via Hammersland Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Sund Ungdomsskule | 13:25 |
Steinsland Ungdomshus | 13:26 |
Steinslandskiftet | 13:28 |
Steinsland Snuplass | 13:29 |
Steinslandskiftet | 13:30 |
Hamre | 13:32 |
Hamre Kryss | 13:32 |
Bakka | 13:33 |
Berge | 13:34 |
Berge Nord | 13:35 |
Haugeheim | 13:36 |
Vorland | 13:38 |
Vorland Nord | 13:39 |
Eidesund | 13:41 |
Eidesjøen | 13:42 |
Tveitaneset | 13:43 |
Hammersland | 13:45 |
Hammersland Byggefelt | 13:46 |
Hammarslandsdalen | 13:47 |
Skogsskiftet Terminal | 13:49 |
Skyss Bus timeplan - 420 (Skogsskiftet Via Hammersland)
Skyss Bus timeplan for 420 ruten, Skogsskiftet Via Hammersland, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Sund Ungdomsskule stasjon til Skogsskiftet Terminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.
420 Alternative Retninger Tidsplaner
- 420 timeplan - Skogsvåg Skule
- 420 timeplan - Skogsskiftet
- 420 timeplan - Haganes
- 420 timeplan - Hammersland Via Vindhaugen
- 420 timeplan - Kallestad
- 420 timeplan - Telavåg Via Skulerute
- 420 timeplan - Skogsskiftet Via Klokkarvik
- 420 timeplan - Kallestad Via Haganes
- 420 timeplan - Glesvær Via Skulerute
- 420 timeplan - Spildepollen Skule Via Skulerute