420 - Spildepollen Skule Via Skulerute Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Telavåg Snuplass | 07:55 | - |
Øvretveit | 07:55 | - |
Øvretveitbrekko | 07:56 | - |
Midttveit | 07:57 | - |
Midttveit Nord | 07:58 | - |
Telle | 07:58 | - |
Telavåg Bedehus | 07:59 | - |
Nipa | 08:00 | - |
Nipa Byggefelt | 08:02 | - |
Selstø | 08:03 | - |
Telavåg Gravplass | 08:05 | - |
Asphaug | 08:08 | - |
Glesvær Snuplass | - | 08:09 |
Porsvika Kryss | - | 08:11 |
Kausland Sør | - | 08:13 |
Kausland Kyrkje | - | 08:14 |
Kausland Gard | - | 08:15 |
Kauslandsbrekko | - | 08:16 |
Kausland Industri | - | 08:17 |
Kausland Utmark | - | 08:18 |
Vestrevågdalen | 08:10 | - |
Spildepollen Skule | 08:11 | 08:20 |
Grasbakken | 08:11 | - |
Spildepollen | 08:12 | - |
Kårevik Utmark | 08:14 | - |
Vindhaugen | 08:15 | - |
Eidesjøen | 08:16 | - |
Tveitaneset | 08:18 | - |
Hammersland | 08:19 | - |
Hammersland Byggefelt | 08:21 | - |
Hammarslandsdalen | 08:23 | - |
Sotra Vgs. | 08:26 | - |
Skyss Bus timeplan - 420 (Spildepollen Skule Via Skulerute)
Skyss Bus timeplan for 420 ruten, Spildepollen Skule Via Skulerute, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Telavåg Snuplass stasjon til Sotra Vgs. stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.
420 Alternative Retninger Tidsplaner
- 420 timeplan - Skogsvåg Skule
- 420 timeplan - Skogsskiftet
- 420 timeplan - Haganes
- 420 timeplan - Hammersland Via Vindhaugen
- 420 timeplan - Kallestad
- 420 timeplan - Telavåg Via Skulerute
- 420 timeplan - Skogsskiftet Via Klokkarvik
- 420 timeplan - Skogsskiftet Via Hammersland
- 420 timeplan - Kallestad Via Haganes
- 420 timeplan - Glesvær Via Skulerute