fredag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Avreise #5 Avreise #6 Avreise #7 Fiskepirterminalen - - 10:30 14:00 - - 20:25 Østhusvik Hurtigbåtkai - - - 14:11 - - - Heng Hurtigbåtkai - - - 14:22 - - 20:33 Tau Hurtigbåtkai - - - 14:18 - - 20:40 Brimse Hurtigbåtkai - - 10:40 14:13 - - 20:45 Sør-Hidle Hurtigbåtkai - - - 14:26 - - 20:36 Talgje Hurtigbåtkai - - 10:44 - - - 20:48 Fogn Hurtigbåtkai - - 10:47 - - - 20:51 Judaberg Hurtigbåtkai 06:15 07:05 10:51 - 16:10 17:40 20:54 Sør-Bokn Hurtigbåtkai - - - - - - 20:57 Byre Hurtigbåtkai - - - - - - 20:59 Halsnøy Hurtigbåtkai - - - - 16:14 17:44 21:04 Eidssund Hurtigbåtkai 06:21 - - - 16:17 17:47 21:06 Helgøy Hurtigbåtkai - - 10:56 - 16:21 17:51 - Nord-Hidle Hurtigbåtkai - - 10:58 - 16:24 17:54 - Nesheim Hurtigbåtkai 06:25 07:14 11:00 14:46 16:26 17:56 21:10
lørdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Fiskepirterminalen - 20:00 Heng Hurtigbåtkai - 20:08 Tau Hurtigbåtkai - 20:15 Brimse Hurtigbåtkai - 20:20 Sør-Hidle Hurtigbåtkai - 20:11 Talgje Hurtigbåtkai - 20:23 Fogn Hurtigbåtkai - 20:26 Judaberg Hurtigbåtkai 17:30 20:29 Sør-Bokn Hurtigbåtkai - 20:32 Byre Hurtigbåtkai - 20:34 Halsnøy Hurtigbåtkai 17:34 20:39 Eidssund Hurtigbåtkai 17:37 20:41 Nesheim Hurtigbåtkai 17:41 20:45
mandag til torsdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Avreise #5 Avreise #6 Fiskepirterminalen - - 10:30 14:00 - 20:00 Østhusvik Hurtigbåtkai - - - 14:11 - - Heng Hurtigbåtkai - - - 14:22 - 20:08 Tau Hurtigbåtkai - - - 14:18 - 20:15 Brimse Hurtigbåtkai - - 10:40 14:13 - 20:20 Sør-Hidle Hurtigbåtkai - - - 14:26 - 20:11 Talgje Hurtigbåtkai - - 10:44 - - 20:23 Fogn Hurtigbåtkai - - 10:47 - - 20:26 Judaberg Hurtigbåtkai 06:15 07:05 10:51 - 16:10 20:29 Sør-Bokn Hurtigbåtkai - - - - - 20:32 Byre Hurtigbåtkai - - - - - 20:34 Halsnøy Hurtigbåtkai - - - - 16:14 20:39 Eidssund Hurtigbåtkai 06:21 - - - 16:17 20:41 Helgøy Hurtigbåtkai - - 10:56 - 16:21 - Nord-Hidle Hurtigbåtkai - - 10:58 - 16:24 - Nesheim Hurtigbåtkai 06:25 07:14 11:00 14:46 16:26 20:45
Kolumbus Ferry timeplan - 518 (Nesheim) Kolumbus Ferry timeplan for 518 ruten, Nesheim, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Fiskepirterminalen stasjon til Nesheim Hurtigbåtkai stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Ferry timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.
Sist oppdatert på 22. juli 2024
518 Alternative Retninger Tidsplaner