518
518 - Helgøy Tidsplan
torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Fiskepirterminalen | 23:00 |
Heng Hurtigbåtkai | 23:07 |
Sør-Hidle Hurtigbåtkai | 23:10 |
Tau Hurtigbåtkai | 23:13 |
Brimse Hurtigbåtkai | 23:18 |
Talgje Hurtigbåtkai | 23:20 |
Fogn Hurtigbåtkai | 23:23 |
Judaberg Hurtigbåtkai | 23:26 |
Sør-Bokn Hurtigbåtkai | 23:28 |
Byre Hurtigbåtkai | 23:30 |
Halsnøy Hurtigbåtkai | 23:34 |
Eidssund Hurtigbåtkai | 23:36 |
Nesheim Hurtigbåtkai | 23:39 |
Nord-Hidle Hurtigbåtkai | 23:41 |
Helgøy Hurtigbåtkai | 23:42 |
Kolumbus Ferry timeplan - 518 (Helgøy)
Kolumbus Ferry timeplan for 518 ruten, Helgøy, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Fiskepirterminalen stasjon til Helgøy Hurtigbåtkai stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Ferry timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.