66 - Lierbyen Skole Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Baneveien | 07:48 | - |
Kortnes | 07:50 | - |
Åmotveien/Vestsideveien Kryss | 07:54 | - |
Sjåstad Kirke | 07:54 | 07:55 |
Steinberg | 07:56 | 07:56 |
Roaldsrudveien | 07:56 | 07:57 |
Meren | 07:57 | 07:58 |
Treffen | 08:00 | 08:00 |
Øksne | 08:02 | 08:02 |
Mikkelsen | 08:04 | 08:04 |
Torstad | 08:05 | 08:06 |
Eikseterveien | 08:06 | 08:06 |
Egge Handel | 08:08 | 08:08 |
Egge Skole | 08:09 | 08:09 |
Frogner Sykehjem | 08:10 | 08:11 |
Landfall | 08:12 | 08:12 |
Landfallsletta | 08:13 | 08:13 |
Renskaug | 08:15 | 08:15 |
Renskaug Søndre | 08:16 | 08:17 |
Bilbo | 08:18 | 08:18 |
Lierbyen Bussterminal | 08:20 | 08:20 |
Haskoll | 08:22 | 08:22 |
Lierbyen Skole | 08:24 | 08:24 |
Brakar Bus timeplan - 66 (Lierbyen Skole)
Brakar Bus timeplan for 66 ruten, Lierbyen Skole, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Baneveien stasjon til Lierbyen Skole stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.