910 - Arna Terminal Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 | Avreise #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Valestrand Kai | - | - | - | - | - | - | 15:05 | - |
Valestrand Skule | - | - | - | - | - | - | 15:06 | - |
Bullabrekka | - | - | - | - | - | - | 15:07 | - |
Elvikneset | - | - | - | - | - | - | 15:08 | - |
Loftås | - | - | - | - | - | - | 15:09 | - |
Småland | - | - | - | - | - | - | 15:11 | - |
Halland | - | - | - | - | - | - | 15:12 | - |
Halland Sør | - | - | - | - | - | - | 15:13 | - |
Osterøytunet | - | - | - | - | - | - | 15:14 | - |
Hauge | - | - | - | - | - | - | 15:16 | - |
Hatland Skulesenter | - | 05:50 | - | - | - | - | - | - |
Osterøy Rådhus | - | 05:50 | - | - | - | - | - | - |
Fossen | - | 05:51 | - | - | - | - | - | - |
Lonevåg Terminal | 05:39 | 05:51 | 06:38 | - | - | - | - | - |
Kårvik Kryss | 05:40 | 05:52 | 06:39 | - | - | - | - | - |
Lone Nord | 05:41 | 05:54 | 06:40 | - | - | - | - | - |
Lone | 05:43 | 05:55 | 06:42 | - | - | - | - | - |
Lone Bru | 05:43 | 05:56 | 06:42 | - | - | - | - | - |
Solbjørg Kryss | 05:45 | 05:58 | 06:44 | - | - | - | - | - |
Skistad | 05:46 | 05:59 | 06:45 | - | - | - | - | - |
Gjerstad Kyrkje | 05:47 | 06:00 | 06:46 | - | - | - | - | - |
Presttun | 05:49 | 06:01 | 06:48 | - | - | - | - | - |
Seljerinden | 05:50 | 06:03 | 06:49 | - | - | - | - | - |
Hartveit | 05:51 | 06:04 | 06:50 | - | - | - | - | - |
Skjerping | 05:51 | 06:04 | 06:50 | - | - | - | - | - |
Hannisdal | - | - | - | - | - | - | 15:18 | - |
Litunsvingen | 05:52 | 06:05 | 06:51 | - | - | - | - | - |
Krossåsen | 05:53 | 06:06 | 06:52 | - | - | - | - | - |
Ranen | 05:54 | 06:07 | 06:53 | - | - | - | - | - |
Mele | 05:55 | 06:08 | 06:54 | - | - | - | - | - |
Mæle Bru | 05:56 | 06:09 | 06:55 | - | - | - | - | - |
Orrheii | 05:57 | 06:10 | 06:56 | - | - | - | - | - |
Rolland | - | - | - | - | - | - | 15:20 | - |
Rolland Kryss Nyeveg | - | - | - | - | - | - | 15:22 | - |
Rolland Kryss Gamleveg | 05:59 | 06:11 | 06:58 | - | - | - | - | - |
Vinåsen | 06:00 | 06:13 | 06:59 | - | - | - | 15:23 | - |
Veset Nord | 06:01 | 06:14 | 07:00 | - | - | - | 15:24 | - |
Veset Sør | 06:01 | 06:14 | 07:01 | - | - | - | 15:26 | - |
Kolabakken | 06:02 | 06:15 | 07:02 | - | - | - | 15:27 | - |
Ambogen | - | - | - | 06:43 | - | 14:27 | - | - |
Ambogen | - | - | - | - | - | - | - | 22:46 |
Mjeldalen Øvre | - | - | - | 06:44 | - | 14:28 | - | - |
Mjeldalen Ungdomshus | - | - | - | 06:45 | - | 14:29 | - | - |
Mjeldalen | - | - | - | 06:46 | - | 14:30 | - | - |
Mjeldalen Nedre | - | - | - | 06:47 | - | 14:31 | - | - |
Haus Terminal | - | - | - | 06:49 | 08:12 | 14:33 | - | - |
Åsheimsveien | - | - | - | 06:50 | 08:13 | 14:34 | - | - |
Haus Kai | - | - | - | 06:50 | 08:13 | 14:35 | - | - |
Leikneset Nord | - | - | - | 06:51 | 08:14 | 14:36 | - | - |
Leikneset Midtre | - | - | - | 06:52 | 08:16 | 14:37 | - | - |
Leikneset Sør | - | - | - | 06:53 | 08:17 | 14:38 | - | - |
Vikne Nord | - | - | - | 06:55 | 08:20 | 14:40 | - | - |
Vikne Sør | - | - | - | 06:56 | 08:21 | 14:42 | - | - |
Kvisti | - | - | - | 06:58 | 08:23 | 14:43 | - | - |
Kvisti Terminal | 06:05 | 06:18 | 07:05 | 06:58 | 08:24 | 14:44 | 15:30 | 22:47 |
Takvam | 06:07 | 06:20 | 07:08 | 07:01 | 08:27 | 14:46 | 15:32 | 22:49 |
Øyrane Torg E16 | 06:10 | 06:23 | 07:10 | 07:03 | 08:30 | 14:49 | 15:35 | 22:51 |
Arna Terminal | 06:10 | 06:23 | 07:11 | 07:04 | 08:30 | 14:49 | 15:36 | 22:52 |
Skyss Bus timeplan - 910 (Arna Terminal)
Skyss Bus timeplan for 910 ruten, Arna Terminal, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Valestrand Kai stasjon til Arna Terminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.
910 Alternative Retninger Tidsplaner
- 910 timeplan - Haus - Lonevåg Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Arna Terminal Via O/ Valestrand - Haus
- 910 timeplan - Arna Terminal Via O/ Haus
- 910 timeplan - Haus
- 910 timeplan - Kvisti Via Arna Terminal
- 910 timeplan - Haus
- 910 timeplan - Valestrand
- 910 timeplan - Hatland Skulesenter
- 910 timeplan - Haus - Valestrand Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Skulerute
- 910 timeplan - Kvisti Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Haus - Valestrand - Lonevåg Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Kvisti Via Haus
- 910 timeplan - Arna Terminal Via O/ Haus - Garnes
- 910 timeplan - Arna Terminal Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Valestrand
- 910 timeplan - Lonevåg
- 910 timeplan - Haus Via Lonevåg
- 910 timeplan - Haus - Hauge - Lonevåg Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Arna Terminal Via O/ Valestrand
- 910 timeplan - Hauge - Lonevåg Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Garnes - Haus
- 910 timeplan - Takvam Via O/Garnes
- 910 timeplan - Hauge Via O/ Lone
- 910 timeplan - Haus - Valestrand - Lonevåg
- 910 timeplan - Kvisti
- 910 timeplan - Kvisti Via Haus
- 910 timeplan - Lonevåg Via Hatland Skulesenter
- 910 timeplan - Hauge
- 910 timeplan - Rongved Via O/ Lone
- 910 timeplan - Valestrand Via Lonevåg
- 910 timeplan - Valestrand - Kvisti
- 910 timeplan - Valestrand - Kvisti