910 - Garnes - Haus Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arna Terminal | 07:44 | 09:43 | 12:18 | 16:42 | 18:39 | 20:17 | 22:14 |
Bommane | 07:46 | 09:45 | 12:20 | 16:44 | 18:41 | 20:19 | 22:15 |
Beyer | 07:48 | 09:47 | 12:21 | 16:46 | 18:43 | 20:20 | 22:17 |
Seimsmarka | 07:50 | 09:49 | 12:23 | 16:48 | 18:45 | 20:22 | 22:18 |
Garneshøgda | 07:51 | 09:50 | 12:24 | 16:49 | 18:46 | 20:22 | 22:19 |
Garnesstølen | 07:53 | 09:52 | 12:26 | 16:51 | 18:48 | 20:24 | 22:20 |
Rasmusvegen | 07:55 | 09:54 | 12:27 | 16:53 | 18:50 | 20:25 | 22:21 |
Garnesmarka Vest | 07:56 | 09:55 | 12:28 | 16:54 | 18:51 | 20:26 | 22:23 |
Garnesmarka | 07:57 | 09:56 | 12:29 | 16:55 | 18:52 | 20:27 | 22:23 |
Garnesmarka Øst | 07:58 | 09:57 | 12:30 | 16:56 | 18:53 | 20:28 | 22:24 |
Tunes | 08:00 | 09:59 | 12:31 | 16:58 | 18:55 | 20:29 | 22:25 |
Tunes Skule | 08:01 | 10:00 | 12:32 | 16:59 | 18:56 | 20:30 | 22:26 |
Tunestveit | 08:02 | 10:01 | 12:33 | 17:00 | 18:57 | 20:31 | 22:27 |
Takvam Vest | 08:04 | 10:03 | 12:35 | 17:02 | 18:59 | 20:32 | 22:28 |
Takvam Ved Rundkjøring | 08:06 | 10:04 | 12:36 | 17:04 | 19:01 | 20:34 | 22:29 |
Herland | 08:09 | 10:06 | 12:38 | 17:07 | 19:04 | 20:36 | 22:31 |
Kvisti Terminal | 08:11 | 10:08 | 12:40 | 17:09 | 19:06 | 20:37 | 22:33 |
Kvisti | - | - | 12:41 | 17:10 | 19:07 | 20:38 | 22:34 |
Vikne Sør | - | - | 12:42 | 17:11 | 19:08 | 20:39 | 22:35 |
Vikne Nord | - | - | 12:44 | 17:13 | 19:10 | 20:41 | 22:36 |
Leikneset Sør | - | - | 12:46 | 17:16 | 19:13 | 20:43 | 22:38 |
Leikneset Midtre | - | - | 12:47 | 17:17 | 19:14 | 20:44 | 22:39 |
Leikneset Nord | - | - | 12:48 | 17:18 | 19:15 | 20:45 | 22:40 |
Haus Kai | - | - | 12:49 | 17:19 | 19:16 | 20:46 | 22:41 |
Åsheimsveien | - | - | 12:50 | 17:20 | 19:17 | 20:46 | 22:41 |
Ambogen | 08:13 | 10:10 | - | - | - | - | - |
Mjeldalen Øvre | 08:15 | 10:12 | - | - | - | - | - |
Mjeldalen Ungdomshus | 08:16 | 10:13 | - | - | - | - | - |
Mjeldalen | 08:18 | 10:14 | - | - | - | - | - |
Mjeldalen Nedre | 08:19 | 10:15 | - | - | - | - | - |
Haus Terminal | 08:22 | 10:17 | 12:51 | 17:21 | 19:18 | 20:47 | 22:42 |
Mjeldalen Nedre | - | - | - | - | - | - | 22:44 |
Mjeldalen | - | - | - | - | - | - | 22:44 |
Mjeldalen Ungdomshus | - | - | - | - | - | - | 22:46 |
Mjeldalen Øvre | - | - | - | - | - | - | 22:47 |
Ambogen | - | - | - | - | - | - | 22:48 |
lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 |
---|---|---|---|---|---|
Arna Terminal | 07:20 | 11:14 | 12:18 | 17:15 | 18:15 |
Bommane | 07:22 | 11:16 | 12:20 | 17:17 | 18:17 |
Beyer | 07:24 | 11:17 | 12:21 | 17:19 | 18:19 |
Seimsmarka | 07:26 | 11:19 | 12:23 | 17:21 | 18:21 |
Garneshøgda | 07:27 | 11:20 | 12:24 | 17:22 | 18:22 |
Garnesstølen | 07:29 | 11:22 | 12:26 | 17:24 | 18:24 |
Rasmusvegen | 07:31 | 11:23 | 12:27 | 17:26 | 18:26 |
Garnesmarka Vest | 07:32 | 11:24 | 12:28 | 17:27 | 18:27 |
Garnesmarka | 07:33 | 11:25 | 12:29 | 17:28 | 18:28 |
Garnesmarka Øst | 07:34 | 11:26 | 12:30 | 17:29 | 18:29 |
Tunes | 07:36 | 11:27 | 12:31 | 17:31 | 18:31 |
Tunes Skule | 07:37 | 11:28 | 12:32 | 17:32 | 18:32 |
Tunestveit | 07:38 | 11:29 | 12:33 | 17:33 | 18:33 |
Takvam Vest | 07:40 | 11:31 | 12:35 | 17:35 | 18:35 |
Takvam Ved Rundkjøring | 07:42 | 11:32 | 12:36 | 17:37 | 18:37 |
Herland | 07:45 | 11:34 | 12:38 | 17:40 | 18:40 |
Kvisti Terminal | 07:47 | 11:36 | 12:40 | 17:42 | 18:42 |
Kvisti | 07:48 | - | 12:41 | 17:43 | - |
Vikne Sør | 07:49 | - | 12:42 | 17:44 | - |
Vikne Nord | 07:51 | - | 12:44 | 17:46 | - |
Leikneset Sør | 07:54 | - | 12:46 | 17:49 | - |
Leikneset Midtre | 07:55 | - | 12:47 | 17:50 | - |
Leikneset Nord | 07:56 | - | 12:48 | 17:51 | - |
Haus Kai | 07:57 | - | 12:49 | 17:52 | - |
Åsheimsveien | 07:58 | - | 12:50 | 17:53 | - |
Ambogen | - | 11:39 | - | - | 18:44 |
Mjeldalen Øvre | - | - | - | - | 18:46 |
Mjeldalen Ungdomshus | - | - | - | - | 18:47 |
Mjeldalen | - | - | - | - | 18:49 |
Mjeldalen Nedre | - | - | - | - | 18:50 |
Haus Terminal | 07:59 | - | 12:51 | 17:54 | 18:53 |
Mjeldalen Nedre | 08:02 | - | 12:53 | - | - |
Mjeldalen | 08:03 | - | 12:54 | - | - |
Mjeldalen Ungdomshus | 08:04 | - | 12:55 | - | - |
Mjeldalen Øvre | 08:06 | - | 12:56 | - | - |
Ambogen | 08:07 | - | 12:57 | - | - |
søndag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Arna Terminal | 14:38 | 21:15 |
Bommane | 14:40 | 21:17 |
Beyer | 14:41 | 21:18 |
Seimsmarka | 14:43 | 21:20 |
Garneshøgda | 14:44 | 21:20 |
Garnesstølen | 14:46 | 21:22 |
Rasmusvegen | 14:47 | 21:23 |
Garnesmarka Vest | 14:48 | 21:24 |
Garnesmarka | 14:49 | 21:25 |
Garnesmarka Øst | 14:50 | 21:26 |
Tunes | 14:51 | 21:27 |
Tunes Skule | 14:52 | 21:28 |
Tunestveit | 14:53 | 21:29 |
Takvam Vest | 14:55 | 21:30 |
Takvam Ved Rundkjøring | 14:56 | 21:32 |
Herland | 14:58 | 21:34 |
Kvisti Terminal | 15:00 | 21:35 |
Ambogen | 15:03 | 21:38 |
Mjeldalen Øvre | 15:05 | 21:39 |
Mjeldalen Ungdomshus | 15:06 | 21:40 |
Mjeldalen | 15:08 | 21:41 |
Mjeldalen Nedre | 15:09 | 21:42 |
Haus Terminal | 15:11 | 21:44 |
Skyss Bus timeplan - 910 (Garnes - Haus)
Skyss Bus timeplan for 910 ruten, Garnes - Haus, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Arna Terminal stasjon til Ambogen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.
910 Alternative Retninger Tidsplaner
- 910 timeplan - Haus - Lonevåg Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Arna Terminal Via O/ Valestrand - Haus
- 910 timeplan - Arna Terminal Via O/ Haus
- 910 timeplan - Haus
- 910 timeplan - Kvisti Via Arna Terminal
- 910 timeplan - Haus
- 910 timeplan - Valestrand
- 910 timeplan - Hatland Skulesenter
- 910 timeplan - Haus - Valestrand Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Skulerute
- 910 timeplan - Kvisti Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Haus - Valestrand - Lonevåg Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Kvisti Via Haus
- 910 timeplan - Arna Terminal Via O/ Haus - Garnes
- 910 timeplan - Arna Terminal Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Valestrand
- 910 timeplan - Lonevåg
- 910 timeplan - Haus Via Lonevåg
- 910 timeplan - Haus - Hauge - Lonevåg Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Arna Terminal Via O/ Valestrand
- 910 timeplan - Hauge - Lonevåg Via O/ Garnes
- 910 timeplan - Arna Terminal
- 910 timeplan - Takvam Via O/Garnes
- 910 timeplan - Hauge Via O/ Lone
- 910 timeplan - Haus - Valestrand - Lonevåg
- 910 timeplan - Kvisti
- 910 timeplan - Kvisti Via Haus
- 910 timeplan - Lonevåg Via Hatland Skulesenter
- 910 timeplan - Hauge
- 910 timeplan - Rongved Via O/ Lone
- 910 timeplan - Valestrand Via Lonevåg
- 910 timeplan - Valestrand - Kvisti
- 910 timeplan - Valestrand - Kvisti