990
990 - Odda Via Korr. Eidfjord Tidsplan
lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Voss Stasjon | 09:10 |
Voss Tinghus | 09:10 |
Langebrua | 09:12 |
Esso Hardangervegen | 09:13 |
Vetleflaten | 09:15 |
Palmafossen | 09:18 |
Liaflaten | 09:19 |
Rene | 09:21 |
Kinne | 09:24 |
Mønshaugen Rv.13 | 09:27 |
Stolsbrui | 09:29 |
Bjørgum | 09:31 |
Filipshaugen | 09:33 |
Dalsleitet | 09:36 |
Flatlandsmoen | 09:39 |
Svelgane | 09:40 |
Seim Rv. 13 | 09:45 |
Hollve | 09:48 |
Trå | 09:51 |
Granvin Kyrkje | 09:52 |
Hausnes | 09:55 |
Kjerland Kryss | 09:57 |
Granvin Terminal | 09:59 |
Kodlanes | 10:02 |
Bu Terminal | 10:09 |
Indre Bjotveit | 10:12 |
Årsnes | 10:14 |
Ringøy | 10:16 |
Ulsnes | 10:17 |
Tveisme | 10:19 |
Tangskjer | 10:20 |
Gjelet Rv. 13 | 10:22 |
Kinsarvik Kai | 10:25 |
Salthella | 10:27 |
Ystanes | 10:29 |
Midnes | 10:30 |
Instanes | 10:31 |
Urheim | 10:33 |
Tveit | 10:35 |
Lutro Nord | 10:36 |
Lutro Sør | 10:37 |
Ernes | 10:39 |
Ulvasand | 10:40 |
Helleland | 10:42 |
Lofthus | 10:44 |
Lofthus Kai | 10:45 |
Ullensvang Kyrkje | 10:47 |
Klokkargarden | 10:48 |
Selsvik Rv. 13 | 10:51 |
Børve | 10:53 |
Stor | 10:55 |
Sandstå | 10:57 |
Sekse | 10:58 |
Skutenes | 11:00 |
Sekseflaten | 11:02 |
Hovland | 11:04 |
Segelgjerd | 11:06 |
Kvalnes | 11:08 |
Tunstod | 11:09 |
Espe | 11:11 |
Fresvik | 11:13 |
Skjeldvik | 11:15 |
Teigen | 11:17 |
Orri | 11:19 |
Stana | 11:20 |
Tyssedal Rutebilstasjon | 11:23 |
Odda Busstasjon | 11:27 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Voss Stasjon | 09:10 | 12:50 |
Voss Tinghus | 09:10 | 12:50 |
Langebrua | 09:12 | 12:52 |
Esso Hardangervegen | 09:13 | 12:53 |
Vetleflaten | 09:15 | 12:54 |
Palmafossen | 09:18 | 12:56 |
Liaflaten | 09:19 | 12:58 |
Rene | 09:21 | 12:59 |
Kinne | 09:24 | 13:01 |
Mønshaugen Rv.13 | 09:27 | 13:04 |
Stolsbrui | 09:29 | 13:05 |
Bjørgum | 09:31 | 13:07 |
Filipshaugen | 09:33 | 13:09 |
Dalsleitet | 09:36 | 13:12 |
Flatlandsmoen | 09:39 | 13:14 |
Svelgane | 09:40 | 13:15 |
Seim Rv. 13 | 09:45 | 13:19 |
Hollve | 09:48 | 13:22 |
Trå | 09:51 | 13:24 |
Granvin Kyrkje | 09:52 | 13:25 |
Hausnes | 09:55 | 13:28 |
Kjerland Kryss | 09:57 | 13:30 |
Granvin Terminal | 09:59 | 13:32 |
Kodlanes | 10:02 | 13:34 |
Bu Terminal | 10:09 | 13:41 |
Indre Bjotveit | 10:12 | 13:43 |
Årsnes | 10:14 | 13:46 |
Ringøy | 10:16 | 13:47 |
Ulsnes | 10:17 | 13:49 |
Tveisme | 10:19 | 13:50 |
Tangskjer | 10:20 | 13:52 |
Gjelet Rv. 13 | 10:22 | 13:54 |
Kinsarvik Kai | 10:25 | 13:57 |
Kinsarvik Skule | - | 13:58 |
Salthella | 10:27 | 14:00 |
Ystanes | 10:29 | 14:01 |
Midnes | 10:30 | 14:03 |
Instanes | 10:31 | 14:04 |
Urheim | 10:33 | 14:05 |
Tveit | 10:35 | 14:07 |
Lutro Nord | 10:36 | 14:09 |
Lutro Sør | 10:37 | 14:10 |
Ernes | 10:39 | 14:11 |
Ulvasand | 10:40 | 14:13 |
Helleland | 10:42 | 14:15 |
Lofthus | 10:44 | 14:16 |
Lofthus Kai | 10:45 | 14:17 |
Ullensvang Kyrkje | 10:47 | 14:19 |
Klokkargarden | 10:48 | 14:20 |
Selsvik Rv. 13 | 10:51 | 14:23 |
Børve | 10:53 | 14:26 |
Stor | 10:55 | 14:27 |
Sandstå | 10:57 | 14:29 |
Sekse | 10:58 | 14:31 |
Skutenes | 11:00 | 14:32 |
Sekseflaten | 11:02 | 14:35 |
Hovland | 11:04 | 14:36 |
Segelgjerd | 11:06 | 14:38 |
Kvalnes | 11:08 | 14:40 |
Tunstod | 11:09 | 14:42 |
Espe | 11:11 | 14:43 |
Fresvik | 11:13 | 14:45 |
Skjeldvik | 11:15 | 14:48 |
Teigen | 11:17 | 14:50 |
Orri | 11:19 | 14:52 |
Stana | 11:20 | 14:53 |
Tyssedal Rutebilstasjon | 11:23 | 14:55 |
Odda Busstasjon | 11:27 | 14:59 |
Skyss Bus timeplan - 990 (Odda Via Korr. Eidfjord)
Skyss Bus timeplan for 990 ruten, Odda Via Korr. Eidfjord, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Voss Stasjon til Odda Busstasjon stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.