990
990 - Voss Via Korr. Eidfjord Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 |
---|---|---|---|---|
Odda Busstasjon | 06:20 | 07:20 | 14:10 | 17:25 |
Freimsanden | 06:20 | 07:21 | 14:11 | 17:26 |
Tyssedal Rutebilstasjon | 06:25 | 07:25 | 14:15 | 17:30 |
Stana | 06:27 | 07:28 | 14:17 | 17:33 |
Orri | 06:28 | 07:29 | 14:18 | 17:34 |
Teigen | 06:30 | 07:32 | 14:20 | 17:37 |
Skjeldvik | 06:32 | 07:34 | 14:22 | 17:39 |
Fresvik | 06:34 | 07:37 | 14:24 | 17:42 |
Skjelnes | 06:37 | 07:40 | 14:27 | 17:45 |
Espe | 06:39 | 07:43 | 14:30 | 17:48 |
Tunstod | 06:40 | 07:45 | 14:31 | 17:50 |
Kvalnes | 06:42 | 07:47 | 14:33 | 17:52 |
Segelgjerd | 06:43 | 07:49 | 14:35 | 17:54 |
Hovland | 06:45 | 07:51 | 14:37 | 17:56 |
Sekseflaten | 06:47 | 07:54 | 14:39 | 17:59 |
Skutenes | 06:49 | 07:56 | 14:41 | 18:01 |
Sekse | 06:50 | 07:57 | 14:42 | 18:02 |
Sandstå | 06:51 | 07:59 | 14:43 | 18:04 |
Stor | 06:53 | 08:02 | 14:45 | 18:07 |
Børve | 06:55 | 08:04 | 14:47 | 18:09 |
Selsvik Rv. 13 | 06:57 | 08:06 | 14:49 | 18:11 |
Klokkargarden | 07:00 | 08:10 | 14:52 | 18:15 |
Ullensvang Kyrkje | 07:01 | 08:11 | 14:54 | 18:16 |
Lofthus Kai | 07:03 | 08:13 | 14:55 | 18:18 |
Lofthus | 07:05 | 08:15 | 14:56 | 18:20 |
Helleland | 07:06 | 08:16 | 14:58 | 18:21 |
Ulvasand | 07:08 | 08:18 | 14:59 | 18:23 |
Ernes | 07:11 | 08:21 | 15:02 | 18:26 |
Lutro Sør | 07:13 | 08:23 | 15:04 | 18:28 |
Lutro Nord | 07:14 | 08:24 | 15:05 | 18:29 |
Tveit | 07:16 | 08:26 | 15:07 | 18:31 |
Dalesvingen | 07:17 | 08:27 | 15:08 | 18:32 |
Urheim | 07:18 | 08:28 | 15:09 | 18:33 |
Instanes | 07:21 | 08:31 | 15:11 | 18:36 |
Midnes | 07:22 | 08:32 | 15:12 | 18:37 |
Ystanes | 07:23 | 08:33 | 15:14 | 18:38 |
Salthella | 07:26 | 08:35 | 15:16 | 18:40 |
Kinsarvik Skule | - | 08:38 | - | - |
Kinsarvik Kai | 07:28 | 08:39 | 15:18 | 18:43 |
Berget | 07:31 | 08:42 | 15:21 | 18:46 |
Gjelet Rv. 13 | 07:34 | 08:44 | 15:24 | 18:48 |
Tangskjer | 07:35 | 08:46 | 15:26 | 18:50 |
Tveisme | 07:37 | 08:48 | 15:28 | 18:52 |
Ulsnes | 07:39 | 08:49 | 15:29 | 18:54 |
Ringøy | 07:41 | 08:51 | 15:31 | 18:56 |
Årsnes | 07:43 | 08:54 | 15:33 | 18:58 |
Indre Bjotveit | 07:45 | 08:56 | 15:36 | 19:00 |
Bu Terminal | 07:48 | 08:59 | 15:38 | 19:03 |
Kjerland Kryss | 07:56 | 09:07 | 15:47 | 19:11 |
Granvin Terminal | 07:59 | 09:10 | 15:49 | 19:14 |
Kodlanes | 08:01 | 09:12 | 15:52 | 19:16 |
Hausnes | 08:04 | 09:15 | 15:54 | 19:19 |
Granvin Kyrkje | 08:06 | 09:17 | 15:57 | 19:21 |
Trå | 08:08 | 09:19 | 15:58 | 19:23 |
Hollve | 08:11 | 09:22 | 16:01 | 19:26 |
Seim Rv. 13 | 08:14 | 09:25 | 16:05 | 19:29 |
Svelgane | 08:19 | 09:29 | 16:09 | 19:34 |
Flatlandsmoen | 08:22 | 09:33 | 16:12 | 19:37 |
Dalsleitet | 08:25 | 09:36 | 16:16 | 19:40 |
Filipshaugen | 08:28 | 09:39 | 16:18 | 19:43 |
Bjørgum | 08:30 | 09:41 | 16:21 | 19:45 |
Stolsbrui | 08:33 | 09:43 | 16:23 | 19:47 |
Mønshaugen Rv.13 | 08:35 | 09:45 | 16:25 | 19:50 |
Kinne | 08:38 | 09:49 | 16:29 | 19:53 |
Rene | 08:40 | 09:51 | 16:31 | 19:55 |
Liaflaten | 08:42 | 09:53 | 16:33 | 19:57 |
Palmafossen Vest | 08:44 | 09:55 | 16:35 | 19:59 |
Vetleflaten | 08:47 | 09:58 | 16:38 | 20:02 |
Fredheim | 08:49 | 09:59 | 16:39 | 20:03 |
Langebrua | 08:49 | 10:00 | 16:40 | 20:04 |
Bøndenes Hus | 08:51 | 10:01 | 16:41 | 20:05 |
Voss Stasjon | 08:52 | 10:02 | 16:42 | 20:06 |
søndag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Odda Busstasjon | 07:10 |
Freimsanden | 07:11 |
Tyssedal Rutebilstasjon | 07:15 |
Stana | 07:18 |
Orri | 07:19 |
Teigen | 07:22 |
Skjeldvik | 07:24 |
Fresvik | 07:27 |
Skjelnes | 07:30 |
Espe | 07:33 |
Tunstod | 07:35 |
Kvalnes | 07:37 |
Segelgjerd | 07:39 |
Hovland | 07:41 |
Sekseflaten | 07:44 |
Skutenes | 07:46 |
Sekse | 07:47 |
Sandstå | 07:49 |
Stor | 07:52 |
Børve | 07:54 |
Selsvik Rv. 13 | 07:56 |
Klokkargarden | 08:00 |
Ullensvang Kyrkje | 08:01 |
Lofthus Kai | 08:03 |
Lofthus | 08:05 |
Helleland | 08:06 |
Ulvasand | 08:08 |
Ernes | 08:11 |
Lutro Sør | 08:13 |
Lutro Nord | 08:14 |
Tveit | 08:16 |
Dalesvingen | 08:17 |
Urheim | 08:18 |
Instanes | 08:21 |
Midnes | 08:22 |
Ystanes | 08:23 |
Salthella | 08:25 |
Kinsarvik Kai | 08:28 |
Berget | 08:31 |
Gjelet Rv. 13 | 08:33 |
Tangskjer | 08:35 |
Tveisme | 08:37 |
Ulsnes | 08:39 |
Ringøy | 08:41 |
Årsnes | 08:43 |
Indre Bjotveit | 08:45 |
Bu Terminal | 08:48 |
Kjerland Kryss | 08:56 |
Granvin Terminal | 08:59 |
Kodlanes | 09:01 |
Hausnes | 09:04 |
Granvin Kyrkje | 09:06 |
Trå | 09:08 |
Hollve | 09:11 |
Seim Rv. 13 | 09:14 |
Svelgane | 09:19 |
Flatlandsmoen | 09:22 |
Dalsleitet | 09:25 |
Filipshaugen | 09:28 |
Bjørgum | 09:30 |
Stolsbrui | 09:32 |
Mønshaugen Rv.13 | 09:35 |
Kinne | 09:38 |
Rene | 09:40 |
Liaflaten | 09:42 |
Palmafossen Vest | 09:44 |
Vetleflaten | 09:47 |
Fredheim | 09:48 |
Langebrua | 09:49 |
Bøndenes Hus | 09:51 |
Voss Stasjon | 09:52 |
Skyss Bus timeplan - 990 (Voss Via Korr. Eidfjord)
Skyss Bus timeplan for 990 ruten, Voss Via Korr. Eidfjord, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Odda Busstasjon stasjon til Voss Stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.