SK3302 - Hjelmeland Skule Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Nordskår | 08:00 |
Helgøy Snuplass | 08:02 |
Mosnes | 08:05 |
Sigmundstad | 08:07 |
Nesvegen 92 | 08:09 |
Fister Kyrkje | 08:10 |
Fister Skule | 08:13 |
Fister | 08:15 |
Døvika | 08:19 |
Randøykrossen | 08:21 |
Espelandskrossen | 08:24 |
Puntsnes | 08:26 |
Hjelmeland Ferjekai | 08:30 |
Hjelmeland Skule | 08:29 |
Kolumbus Bus timeplan - SK3302 (Hjelmeland Skule)
Kolumbus Bus timeplan for SK3302 ruten, Hjelmeland Skule, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Nordskår stasjon til Hjelmeland Skule stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.