SK4909 - Skudeneshavn Via Syre Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Kopervik Vgs. | 15:05 |
Flesland | 15:06 |
Klubben | 15:08 |
Brekke | 15:10 |
Bleikmyrvegen | 15:12 |
Veamyr | 15:14 |
Slettavegen | 15:15 |
Båshus | 15:17 |
Munkajord | 15:18 |
Hapaløk | 15:20 |
Solheim | 15:22 |
Hansadalen | 15:23 |
Sævelandsvik | 15:25 |
Tjøsvoll | 15:27 |
Åkra Legevakt | 15:29 |
Åkrehamn Vgs. | 15:30 |
Åkrehamn | 15:31 |
Åkrasanden | 15:32 |
Medhaug | 15:33 |
Ådland | 15:35 |
Liknes | 15:37 |
Stava | 15:39 |
Stol | 15:41 |
Langåker Nord | 15:43 |
Langåker Sør | 15:45 |
Kvilhaug | 15:47 |
Dyrland | 15:49 |
Sandhåland Nord | 15:51 |
Sandhåland Sør | 15:53 |
Haga | 15:55 |
Vikra | 15:56 |
Lyng | 15:57 |
Sandve Nord | 15:59 |
Sandve | 15:59 |
Sandve Sør | 16:01 |
Syre | 16:03 |
Syrevegen | 16:06 |
Breidablikk | 16:07 |
Nessagadå | 16:09 |
Skudeneshavn | 16:11 |
Skudeneshavn Kai | 16:13 |
Kolumbus Bus timeplan - SK4909 (Skudeneshavn Via Syre)
Kolumbus Bus timeplan for SK4909 ruten, Skudeneshavn Via Syre, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Kopervik Vgs. stasjon til Skudeneshavn Kai stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.