SK4909 - Falnes Via Syre-Skudeneshavn Tidsplan
mandag, tirsdag og torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Åkrehamn Vgs. | 12:50 |
Åkrehamn | 12:50 |
Åkrasanden | 12:51 |
Medhaug | 12:52 |
Ådland | 12:53 |
Liknes | 12:55 |
Stava | 12:57 |
Stol | 12:59 |
Langåker Nord | 13:00 |
Langåker Sør | 13:02 |
Kvilhaug | 13:03 |
Dyrland | 13:06 |
Sandhåland Nord | 13:07 |
Sandhåland Sør | 13:08 |
Haga | 13:10 |
Vikra | 13:11 |
Lyng | 13:12 |
Sandve Nord | 13:13 |
Sandve | 13:14 |
Sandve Sør | 13:15 |
Syre | 13:17 |
Syrevegen | 13:19 |
Breidablikk | 13:21 |
Nessagadå | 13:22 |
Skudeneshavn Kai | 13:25 |
Skudeneshavn | 13:26 |
Solåsvegen | 13:28 |
Hilleslandvegen | 13:29 |
Kolumbus Bus timeplan - SK4909 (Falnes Via Syre-Skudeneshavn)
Kolumbus Bus timeplan for SK4909 ruten, Falnes Via Syre-Skudeneshavn, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Åkrehamn Vgs. stasjon til Falnes Kirke stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.